2.800 TL’ye iPhone SE 2020 aldık!

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Hepsiburada eskiyi getir yeniyi götür kampanyası ile iPhone 7’mizi verdik ve 2.809 TL’ye bir iPhone SE 2020 aldık. Normalde 5.300 TL’lik fiyat etiketine sahip telefonu nasıl 2.490 TL indirim ile aldığımızı da sizlere bu videoda anlattık. iPhone SE fiyatı nasıl bu hale geldi?

2.490 TL indirim ile iPhone SE 2020 aldık

Apple, A13 Bionic işlemcisi kullanılan ancak fiyatı bu işlemciyi kullanan iPhone modellerine göre oldukça uygun olan iPhone SE modelini ülkemizde satışa çıkardı. Biz de bu videoda eskiyi getir yeniyi götür kampanyasından faydalandık ve eski iPhone 7’mizi sattık.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Hepsiburada eskiyi getir yeniyi götür kampanyası

Hepsiburada tarafından bir süredir varolan kampanyada teklif tutarı iki şekilde alınabiliyor. Bunlardan biri hediye çeki, diğeri ise nakit. İlk önce buradaki sayfadan hangi seçeneği kullanmak istediğinizi seçiyorsunuz. Sonraki adımda ise eski telefonunuzun modelini girmeniz gerekiyor. Tüm bunları yaptıktan sonra ürününüzün durumu ile ilgili bazı soruları yanıtlıyorsunuz. En sonda ise iletişim bilgilerini girerek tüm işlemleri tamamlıyorsunuz. Tüm adımların sonunda teklifiniz onaylanıyor ve Hepsiburada size bir kargo numarası veriyor. Verilen bu kargo numarası ile ürününüzü ücretsiz olarak gönderebiliyorsunuz.

Göndermek işlemini tamamladıktan sonra tutar tarafına teslim edilince, yepyeni telefonunuzu satın almak için harekete geçebilirsiniz.

eski telefonu getirene yeni iphoneeskiyi getir yeniyi götürhakkı alkanhepsiburadahepsiburada eskiyi getir yeniyi götürhepsiburada kampanyasıiPhone 7iphone özellikleriiphone seiPhone SE fiyatı

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir