2020 yılında Xbox One S hala alınır mı?

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Oyun konsollarına nihayet gelen tertemiz vergi ile birlikte fiyatlar da hayli tek yükseldi. Bundan dolayı insanların Xbox One S benzeri belli tek süre dahada ahenk gösteren fiyatlı oyun konsolu modellerine yöneldiğini görüyoruz. Biz de bu videomuzda 2020 seneninde Xbox One S Daha alınır mı? Bu mevzunun Cevabını veriyoruz.

2020 seneninde Xbox One S Daha alınır mı?

Videomuzda Xbox One S ve başka rakipleri ile mukayese etme yaparak avantajlarını değerlendirdik. Şimdi dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Xbox One S özellikleri

Xbox’ın 2016 seneninde duyurulan konsolu şu anda Bir hayli kişinin güncel oyun ihtiyaçlarını karşılayacaktır. doğal bu Vaziyetin ama Full HD çözünürlüğü amaciyla olabilitesi çok olduğunu da belirtmemizde yarar var.

Ayrıca GamePass benzeri ücretli abonelik ile kiralanan oyun kütüphanesi de Bir hayli kullanıcının hoşuna gidecektir. Bu da Xbox platformunun tek avantajı oluyor. bunun için Xbox’a hususi olarak çıkartılan oyunlar da eşlik ediyor.

Önümüzdeki dönemde ise tertemiz çıkacak oyunların çoğunun Xbox One S modelinde çalışması çok ihtimaller arasında yer alıyor. tertemiz çıkacak kuvvetli konsollar civarindan çok grafiklerle oyun oynamak mümkün olmasa da düşük grafikler ile Bir hayli oyunu huzurlu rahat oynatacaktır.

Isınma tarafına baktığımızda ise cihazın 7-8 saatlik oyun sonrasında dahi ağırbaşlı ısınma görülmüyor. Konsolun hatri sayilir büyüklükte sema çıkışları sayesinde bu durum engellenebiliyor. Fan sesi de rahatsız edici seviyede değil.

Şu anda sıfır ücreti 3.000 TL’yi geçen Xbox One S’i sıfır almak Bir hayli mantıklı olmayabilir. ama 2. el pazarından ve emin tek satıcıdan ahenk gösteren ücrete bulursanız satın alınabilir.

xbox one sxbox one s Daha alınır mıxbox one s incelemexbox one s uktxbox vs playstation

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir