2021 Mercedes-AMG E63 görselleri sızdırıldı

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Birçok kişi tarafından heyecanla beklenen 2021 BMW M5 modeli bu erken tanıtıldı. eş şekilde oto tutkunları tarafından heyecan edilen ve yarın tanıtılması beklenen 2021 Mercedes-AMG E63 görüntüleri tek Facebook sayfası tarafından sızdırıldı.

2021 Mercedes-AMG E63 görüntüleri sızdırıldı

Her ne civarindan corona virüsü hasebiyle hayat genelinde alım gücü ve mahsul tedariği zorlaşsa da Bir hayli kullanıcı tertemiz tanıtılan ürünleri heyecanla bekliyor. özellikle oto tutkunları BMW M, Mercedes AMG ve Audi RS serisi modeller amaciyla can atıyor.

2021 Mercedes-AMG E63 görüntüleri sızdırıldı

E serisinde bulunan farların kullanıldığı tertemiz model revize edilmiş tertemiz sema kanalları ile karşımıza çıkıyor. Daha önceki modele göre dahada ince art stop lambaları ve yenilenmiş art tampon ile beğeniye sunulan modelin dahil mekan nitelikleri Daha bilinmiyor.

Bazı analistler tertemiz modelin dahil mekan ile alakalı çok hatri sayilir büyüklükte farklılıklar içermeyeceğini dese de Bir takım radikal farklıklar görmemiz olası. Alman oto forumunda yazılan veriler neticesinde tertemiz modelde çift turbolu 4.0 litrelik tek V8 motor kullanılacağı biliniyor.

563 at ve 750 nm tork ve değişken torklu dört çeker sisteme sahip var olan model, 9 vites otomatik şanzıman ile karşımıza çıkacak. var modelin 0-100 kilometre hızlanma süresinin 3.5 saniye olduğu göz önünde bulundurulduğunda 2021 modelde de eş sonuçların alınacağı düşünülüyor.

2021 Mercedes-AMG E632021 Mercedes-AMG E63 görselleriAMG E63Mercedes-AMG E63

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir