24 saatte en çok izlenen YouTube videosu değişti!

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

15 yıldır kullanıcıların hayatında yer alan YouTube, “24 saatte en çok izlenen video” rekorunun bir kez daha kırıldığını açıkladı. Bu unvan, geçen yılın nisan ayında ünlü bir K-pop grubu olan BTS tarafından ele geçirilmişti.

YouTube 24 saatte en çok izlenen video hakkında bilgi verdi

Hatırlanacağı üzere BTS tarafından hazırlanan Boy With Luv isimli klip, 24 saatte 74.6 milyon kez izlenmişti. Günümüzde 827 milyon kez izlenen bu video, tahtını How You Like That isimli videoya bıraktı.

Alınan bilgilere göre bir başka K-pop grubu olan Blackpink tarafından hazırlanan bu video klibi, 1 günde 82.4 milyon kez izlenerek YouTube’un tarihine damga vurdu. Güney Koreli ekipte dört kişi yer alıyor: Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa.

24 saatte en çok izlenen video

2016 yılında YG Entertainment tarafından kurulan Blackpink’in imzasını taşıyan How You Like That isimli videonun, şu an itibarıyla, 114 milyon kez izlendiğini görüyoruz.

Ayrıca bu videonun ilk 30 saat içinde 94 milyon kez izlenmeye ulaştığı da aktarılan bilgiler arasında yer alıyor. Blackpink, bu rekor ile beraber BTS grubundan intikam almış oldu. Zira BTS daha önce bu unvanı Blackpink’in elinden almıştı.

YouTube 24 saatte en çok izlenen video

Önümüzdeki günlerde bu şarkının izlenme sayısı hakkında daha fazla bilgi edineceğiz. Güney Kore’nin en önemli temsilcilerinden biri olan bu grubun YouTube kanalına “buradan” ulaşabilirsiniz.

Blackpink ile BTS arasındaki çetin rekabet devam edecek gibi duruyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizi bu rekorun sahibi olan video ile baş başa bırakalım. How You Like That hakkında neler düşünüyorsunuz?

2020 YouTube 24 saat izlenme rekoruBlackpink How You Like ThatBoy With LuvBTSBTS 24 saat izlenme rekoruBTS Boy With LuvBTS YouTube 24 saat izlenme rekoruBTS YouTube rekoruDünya YouTube 24 saat izlenme rekoruDünya YouTube rekorlarıDünya YouTube rekoruHow You Like ThatYouTube 24 saat izlenme rekoruYouTube 24 saat izlenme rekoru 2020YouTube 24 saatte en çok izlenen videoYouTube 24 saatte en çok izlenen video rekoruYouTube Rekorlar KitabıYouTube rekorlarıyoutube rekoru

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir