Afyon’da bir genç, TikTok çekerken yaşamını yitirdi

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

TikTok günümüzün en popüler yasamsal medya platformlarından biri haline geldi. Her geçen vakit popülerliğini ve kullanıcı kitlesini artıran TikTok vefat haberleriyle de karşımıza çıkabiliyor. Afyonkarahisar’ın Karaaslan köyünde TikTok çeken toy hayatını yitirdi.

TikTok çeken toy hayatını yitirdi!

TikTok günümüzün en popüler yasamsal medya platformlarından biri olmayı başardı. Bir hayli insan TikTok’ta içerik üretmeye ayni ritimde devam ederken, mühim de tek seyirci kitlesi bulunuyor. ama bu erken platform üzücü tek haberle gündeme geldi. Afyonkarahisar’ın Karaaslan köyündeki 17 yaşındaki O.B. TikTok videosu çekerken hayatını kaybetti.

Gelen nihayet bilgilere, 17 yaşındaki toy tek arkadaşıyla birlikte köylerinin çevreninde bulunan taş ocakları tarafından açılan su birikintisinde video çekmek istiyorlardı. Su birikintisi içinde TikTok videosu çekerken 17 yaşında olan toy boğularak hayatını kaybetti. Yanındaki arkadaşı ise kıyıda bulunan kayalara tutunarak kendisi kurtardı.

Ardından gelen ihbarlar üstüne alanda zaptiye ve İl Afet ve aciliyetli durum Müdürlüğü ekipleri arama kurtarma çalışmalarına başladı. Dalgıç polisler 10 dakikalık çalışmaları sonrası O.B.’nin cansız bedenine ulaştı.

TikToktiktok çekerken hayatını yitirdiTikTok videolarıtiktok videosu

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir