Alişan’ın arabasının özellikleri neler?

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Alişan eşi Buse Varol ile birlikte geçtiğimiz günlerde tek trafik kazası geçirdi. Bu kazanın derhal peşinden Alişan’ın arabası oldukça çok heyecan edilen konular arasına girdi. Biz de Alişan’ın kazası sonrasında, talihsiz kaza yapılan otomobilin özelliklerini, bu kazaya neyin yollar açmış olabileceğini mercek altına alıyoruz.

Alişan’ın talihsiz kaza yaptığı arabanın nitelikleri neler?

Önceklikle Alişan’a geçirdiği kazadan dolayı geçmiş olsun dileklerimizi iletelim. Alişan eşi Buse Varol ile birlikte tek talihsiz kaza geçirdi ve Alişan’ın arabası en çok konuşulan konular arasına girdi. Bu videomuzda sizler amaciyla Alişan’ın kullandığı 2018 model Land Rover Discovery’nin kullanıcılarına sunduklarına ve güvenlik önlemlerine yakından bakıyoruz.

Alişan’ın arabasının nitelikleri neler?

Alışan’ın arabası, Land Rover Discovery modeli ve bahsettiğimiz kasa 2016-2019 yılları arasında üretildi. 2020 seneninde ise Land Rover bu aracı makyajladı. Bizim size anlatacağımız model ise 2018 seneninde üretilen Land Rover Discovery SE Plus paketi. Bu araç 2.0 litrelik tek dizel motora sahip. 180 beygir gücündeki aracın moturu, 430 Nm tork üretiyor. Arazi aracı olarak tasarlanmış SUV modeli, 2390 kilogram ağırlığında ve oldukça hatri sayilir büyüklükte tek arazi aracı. Bu ağırlığına karşın 6 silindire sahip motor, aracı 8.3 saniyede 0’dan 100 km/s hıza ulaştırabiliyor.

Aracın içinde tek multimedya ekranı bulunuyor. Bu ekran üzerinden aracı denetim edebiliyor, bağlantı özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Araç, içinde ten koltuklara sahip. Bu deri koltuklar ısıtma ve soğutma yaparken, aracın kliması değişik bölgelerde değişik sıcaklık seviyesi ayarlayabiliyor.

Aracın güvenlik nitelikleri ile alakalı Bir hayli bilgi verdiğimiz videoyu izledikten ardindan yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler.

AlişanAlişan aksAlişan buse varolAlişan eşiAlişan eşi kimAlişan kazaAlişan talihsiz kaza görüntüleriAlişan kazasıAlişan Land RoverAlişan nasıl talihsiz kaza yaptıAlişan nihayet dakikaAlişan’ın arabasıAlişan’ın arabası neLand RoverLand Rover aksland rover discoveryLand Rover Discovery özellikleri

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir