AnTuTu’ya göre en güçlü Android telefon değişti

  • 7 Months ago
  • 0

Akıllı telefonları; işlemci, grafik birimi, RAM benzeri kriterler ile değerlendirerek derecelendiren AnTuTu’da zirve değişti. Xiaomi‘nin asagi markası var olan Black Shark’ın Daha piyasaya sürülmeyen tertemiz modeli performans testinde görüldü. Black Shark dört AnTuTu puanı ile platformun zirvesine çıktı.

Black Shark dört AnTuTu zirvesine çıktı ve en kuvvetli Android telefon oldu

Oyuncu telefonu olarak tanımlanan Black Shark 4’ün performans testinden aldığı netice dikkat çekti. Cihaz, AnTuTu’da zirveyi, geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtılan IQOO 7’nin elinden aldı.

Black Shark dört AnTuTu puanı 788.505 oldu ve teste göre en kuvvetli Android telefon unvanına erişti. Zirvenin evvelki sahibi IQOO 7 ise AnTuTu değerlendirmesinden 752.935 nokta alabilmişti. Kısa süre evvel resmi olarak tanıtılan Xiaomi Mi 11 ise aynı testten 742.942 skorunu elde etti.

Black Shark dört AnTuTu puanı

Performans testi neticesi belli var olan Black Shark 4’ün Bir takım teknik nitelikleri de netlik kazandı. Cihaz, beklendiği benzeri Qualcomm’un tertemiz amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 888 işlemcisinden gücünü alacak. Ayrı olarak telefon, 8GB LPDDR 5 RAM ile istikbal ve 128 GB ile 256 GB olmak üzere iki değişik depolama seçeneğine sahip olacak.

Öte istikametten alana çıkan sızıntılara göre, telefon gelişmiş soğutma sistemiyle gelecek. Bu sistem, cihazın özellikle oyun tarafında dahada çok performans vermesini sağlayacak.

Xiaomi Mi 11 tanıtıldı: İşte nitelikleri ve fiyatı

Xiaomi Mi 11 tanıtıldı: İşte nitelikleri ve ücreti

Xiaomi nihayet vakitte sızıntılar ile gündemden düşmeyen tertemiz telefonlarını tanıttı. Xiaomi Mi 11 ile kullanıcı karşısına çıktı. İşte Xiaomi Mi 11 serisinin nitelikleri ve fiyatı!

black shark 4Black Shark dört AnTuTuEn kuvvetli Android telefon

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir