Apple Watch Series 3 sahiplerini korkutan hata!

  • 1 year ago
  • 0

WatchOS 7 yenilikçi özellikleriyle birçok kullanıcı tarafından beğenilmişti. Güncelleme yapan bazı Apple Watch Series 3 kullanıcıları WatchOS 7 çökme sorunu ile karşı karşıya kaldı.

Apple Watch Series 3, WatchOS 7 ile çökme sorunu yaşıyor

Yeni bir işletim sistemi yayınlandığında kullanıcıların hata ile karşılaşması normal karşılaşılan bir durum. Bu sebepten dolayı birçok şirket güncelleme yapmak yerine işletim sistemini sıfırdan kurmayı öneriyor.

Apple Watch Series 3 WatchOS 7 çökme sorunu

Apple Watch Series 3 sahiplerinin yaşadığı sorun ne yazık ki sıfırdan kurumla ile de çözüme kavuşmadı. Bazı kullanıcılar destek forumlarında bataryanın hızlı bir şekilde bittiğini ve cihazın kendi kendine yeniden başlatma sorunu olduğunu da belirtti.

Bir Watch Series 3 kullanıcısı ” Güncelleme sonrası en az 3 kere kendi kendine kapanma sorunu yaşadım. Ayrıca 4 kez bileğimdeyken kitlendi ve 2 kere telefonum ile bağlantı kesildi. Batarya 8 saat içerisinde yüzde 50 oranında düştü. ” ifadelerini kullandı.

24 Eylül’de yayınlanan WatchOS 7.01 güncellemesi ardından hataların çözülmediğini belirten kullanıcılar bu konudan şikayetçi olduklarını belirtti. Ayrıca hatalar sadece Watch Series 3 kullanıcıları için geçerli gibi görünüyor.

Bu sorunun bir sonraki güncelleme ile düzeltimesi bekleniyor.

Apple Watch Series 3 çökme sorunuApple Watch Series 3 WatchOS 7 çökme sorunuwatchos 7WatchOS 7 çökme sorunu

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir