Apple’dan Samsung’a karşı iPhone 12 atağı gelebilir

  • 1 year ago
  • 0

Apple’ın yeni iPhone 12 yeni sezon modelleri ile alakalı tertemiz veriler alana çıkmaya ayni ritimde devam ediyor. Kısa tek vakit evvel de iPhone 12 çıkış tarihi ile alakalı Apple’ın planladığı değişik tek Strateji ile alakalı söylemler alana çıktı. eğer alana çıkan söylemler doğruyu yansıtacak olur ise Apple, direk Samsung’a karşı değişik tek iPhone 12 stratejisi uygulayacak benzeri görünüyor.

iPhone 12 çıkış tarihi cenup Kore’de dahada acele olabilir

The Korea Herald tarafından alana atılan tertemiz söylentilere göre Apple, bu sene iPhone 12 çıkış tarihinde yaşanan gecikmenin tesirini azaltmak amaciyla direk Samsung’u rakip alarak tertemiz tek planlama üzerinde çalışıyor. bunun için göre Apple, cenup Kore’deki 5G destekli üst düzey akıllı telefon satışlarını Yalnızca Samsung’a bırakmamak amaciyla iPhone 12 5G modelini, cenup Kore’de umulandan dahada acele satışa çıkartabilir.

iphone 12 çıkış tarihi

Geçtiğimiz sene iPhone 11 modelleri, 20 Ekim tarihinde cenup Kore’de satışa çıkmıştı. Satışa çıkma tarihinde takriben tek aylık tek gecikme yaşanmıştı. Nitekim 2020 seneninde çoklukla iPhone 12 modelleri gecikeceği için, cenup Kore’de 5G destekli akıllı telefon tercihleri hatri sayilir büyüklükte oranda Samsung’dan yana yapılacak benzeri görünüyor. Şu vakit cenup Kore’de Samsung’un kullanım oranı yüzde 65 seviyesini arkada bırakmış durumda. başka istikametten Apple’ın ise yüzde 20 seviyesinin gerisinde kalıyor.

Anlaşılan o ki Apple da bu sene 5G destekli cihazların tesiriyle de bu oranın dahada çok artmaması amaciyla iPhone 12 5G modelini umulandan dahada acele cenup Kore’de satışa çıkartabilir.

Son olarak da belirtmek gerekirse Apple’ın iPhone 12 çıkış tarihi olarak 13 Ekim 2020 tarihine planlama yaptığı ifade ediliyor. Satışa çıkış tarihi olarak da 23 Ekim 2020 tarihi gündemde. nihayet gelen bu bilgilerle birlikte cenup Kore’deki satışların, Amerika Birleşik Devletleri ile eş zamanlı olup olmayacağı heyecan konusu haline gelmiş durumda.

Anlaşılan o ki Apple, cenup Kore’de Samsung’a karşı dahada tesirli tek Strateji üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor. İlerleyen günlerde bu konuyla alakali tertemiz veriler alana çıkmaya ayni ritimde devam edecektir.

apple iphone 12iPhone 12iphone 12 5giPhone 12 çıkış tarihiyeni iphone 12

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir