APTAL TELEVİZYON, AKILLANDI! – Xiaomi Mi Box S inceleme

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Xiaomi Mi Box S kutu açılışı ve incelemesi ile karşınızdayız. Eski televizyonunuzu yeni nesil bir akıllı televizyona çevirecek bu ürün kullanıcısına neler sunuyor? İşte Xiaomi Mi Box S’in kutu açılışı ve merak edilen tüm detaylar.

Xiaomi Mi Box S inceleme

Ürünün ne işe yaradığından da kısaca bahsetmek istiyorum. Xiaomi Mi Box S’i televizyona bağladıktan sonra büyük bir android tabletiniz oluyor gibi düşünün. Bu ürün sayesinde YouTube, Spotify, Netflix gibi platformlara giriş yapabiliyorsunuz. Ben sözü daha fazla uzatmadan sizi inceleme ile baş başa bırakıyorum.

Bunun yanı sıra Google Play üzerinden de Mi Box S’e istediğiniz uygulamaları kurabiliyorsunuz. Bu sayede televizyonunuzun fonksiyonlarını artmış oluyor.

Hız tarafından da bahsedecek olursak 4 çekirdekli işlemciden güç alan Mi Box S’in menüler arasındaki geçiş hızı oldukça başarılı. Herhangi bir takılma ya da donma yaşamanız söz konusu değil. Özellikle kumanda da yer alan Google Asistan desteği ile söylediğim her şey çok hızlı bir şekilde televizyona yansıtılabildi. Bu sayede verdiğim komutlar hızlıca yerine getirildi.

Uygun fiyatıyla dikkat çeken Xiaomi Mi Box S‘i siz nasıl buldunuz? Yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın

Hakkı Alkan’ın seçtiği indirimlere bakmak için:

https://listelerim.hepsiburada.com/paylas/12e734ff-4325-4207-9b0c-8f1b5cfd70cb/1

5 çayıakıllı tvandroid tvcanlı yayıngoogle playsdnsdncevaplıyorshiftdeletenettelevizyonvideo inceleme

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir