Asus ROG Phone 4 için beklenen hızlı şarj özelliği

  • 8 Months ago
  • 0

Asus oyuncular amaciyla hususi olarak geliştirdiği ROG Phone serisi ile dikkat çekmeyi başarmıştı. Serinin tertemiz telefonu olarak beklenen Asus ROG Phone 4 amaciyla tertemiz tek kalite alana çıktı. Telefon şaşırılmayacağı üzere hızlı şarj özelliğine sahip olacak. İşte tertemiz telefon ile alakalı alana çıkan bütün detaylar:

Asus ROG Phone dört amaciyla istikbal 65W hızlı şarj desteği

3C sertifikasyon sitesinde karşımıza çıkan ROG Phone 4’ün bataryasına ekstradan elimizde Bir hayli tek kalite bulunmuyor. Yakın dönemde tanıtılan telefonların Bir hayli çoğunda hızlı şarj desteği sunuluyor ama oyuncular amaciyla geliştirilen telefonlarda bu kalite dahada da mühim vaziyete geliyor.

Oyun odaklı telefonların batarya kapasitesi çok dahada hatri sayilir büyüklükte olduğu amaciyla hızlı şarj desteklemediği halde oldukça uzunca süre şarjda dolması gerekiyor. Bu da olasılık edebileceğiniz üzere sinir bozucu tek durum. Asus da yolda var olan tertemiz akıllı telefon modeli amaciyla 65W hızlı şarj desteği çikarmaya karar vermiş görünüyor.

Asus ROG Phone 4-00

En nihayet Weibo tarafında yayımlanan tek tanıtım videosunda görünen telefon ile alakalı elimizde 5G bağlantı desteğiyle gelmesinin yanında en az 6.000 mAh benzeri hatri sayilir büyüklükte tek batarya kapasitesiyle gelmesi bekleniyor. Bunun yanı sıra telefona güç verecek işlemci ise Snapdragon 888 olacak. Oyun oynayanlar amaciyla oldukça mühim var olan ekran yenileme hızının Daha bilinmediği ancak en az 144 Hz olacağı söyleniyor.

Asus ROG Phone 4Asus ROG Phone dört özellikleri

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir