Bayramda, evde dinlenecek Apple Podcast önerileri

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Ramazan Bayramı geldi çattı. Bu sene evvelki senelerden değişik olarak bayramı Hanelerimizde geçireceğiz. Alıştığımızın dışında tek bayram bizi bekliyor diyebiliriz. Apple da Podcast önerileri ile bayramı hanede en keyifli şekilde geçirmemize muavin oluyor.

Apple’dan Podcast önerileri

Apple cihazlardan ulaşılabilen Apple Podcast’leri arasında bilgilendirici ve eğlendirici Bir hayli hikaye sizleri bekliyor. Kolaylıkla alışacağınız tek kullanıcı deneyimi ile Öne Çıkan Podcast’ler, tertemiz ve dikkate kıymet yayınlar, çok takip edilen Podcast’lerin tertemiz bölümleriyle alakalı bilgilendirmeler size ulaşıyor.

Birçok değişik kategoride kendinize ahenk gösteren tek Podcast bulmanı mümkün. Apple bunların bazılarını listeledi:

Evlerimize kapandığımız bu dönemde kimler neler yapıyor diye heyecan ediyorsanız Mirgün Cabas’ın Podcast’i “Nasıl Gidiyor Karantina?”, Nilay Örnek’in mesleğini ustalıkla icra eden profesyonellerle sohbeti “Nasıl Olunur?”; Deniz Dülgeroğlu’ndan tertemiz başlayan “Merdiven Altı Terapi”, İzzet Çapa’dan keyifli #evdekal sohbetleri “Ya hanede yoksan?”; İbrahim Selim’den eğlenceli “Bunu bendeniz de yaparım”; tertemiz birşeyler öğrenmek amaciyla Ted veyahut “Stuff You Should Know” benzeri dünyaca çok takip edilen yayınlar; Can Bonomo ile “O stil mı?”, Diyetisyen Zeynep Çapay ile karantina döneminde sağlığına dikkat etmek isteyenler amaciyla “Alışkanlık Olsun”; Çocuklara kısa ama faydalı veriler saglamak isteyenler amaciyla “Meraklı Zihinler”; çocukların uyku saatini keyifli ve basit vaziyete getiren “Uyku Hikayeleri” Apple Podcast’leri içinde bulabileceğiniz binlerce yayından Yalnızca birkaçı.

Tabii Podcast dinlemek adina kendisinin Podcast’inizi hazırlamayı da seçenek edebilirsiniz.

Gittikçe yükselen tek alaka odağı vaziyete gelen Podcast’ler arasında yer almak isteyenler amaciyla App Store “Podcast’in ses getirsin!” hikayesi ile imla aşamasından dünyayla paylaşmaya civarindan yapılacaklar ile alakalı meraklılara destek oluyor. Bu süreçte tesirli tek Podcast amaciyla hazırlanmak ve yayının akışını planlamak önemli. Yazar ve eğitmenlerin de kullandığı Scrivener üç uygulaması Podcast’inin akışını planlamak, bölümlere ayırmak ve faydalı taslaklar uygulamak amaciyla kullanıcılara destek oluyor. Hazırlanan akışı kaydetmek içinse Garageband ve tek mikrofon kullanılabilir. Kaydedilen Podcast’i bölümlere ayırararak editlemek amaciyla hususi olarak geliştirilen Podcast Chapters dinleyicilerin dahada mükemmel tek deney yaşamasını sağlayacak tek metot sunuyor. Artık Podcast’in hazır olduğuna göre yayınlayabilirsin bunun amaciyla App Store hikayesindeki adımları takip öğe yeterli.

AppleApple Podcastapple podcast önerileripodcast önerileri

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir