Bazı EMUI 11 modelleri için HarmonyOS müjdesi

  • 1 year ago
  • 0

EMUI 11 kullanan Bir takım Huawei yeni sezon modelleri amaciyla HarmonyOS haberi geldi. Önceki vakit alana çıkan haberlerde, 2021 seneninde HarmonyOS işletim sistemi bulunan akıllı telefonların kullanıcılarla buluşacağı belli olmuştu. Şimdi de vaziyeti hazırda Android tabanlı olarak EMUI kullanan modellerin, Huawei tarafından geliştirilen sisteme geçiş yapabileceği alana çıktı.

Bu da dahada çok kullanıcının tertemiz sistemi kullanabileceği mananına geliyor. Kullanıcıların tertemiz tek model satın almadan tertemiz sistemi kullanabilecek olması hatri sayilir büyüklükte avantaj olarak görülüyor.

EMUI 11 yeni sezon modelleri amaciyla HarmonyOS kullanım imkanı

ABD ve Huawei arasında yaşanan krizden ardindan firmanın lisansları iptal edilmişti. bu yüzden de Bir takım modeller Google Play Hizmetleri olmadan kullanıcılarla buluşmuştu. Bu probleme Huawei Mobil Servisleri ile cevap veren firma, Android’e karşılık da HarmonyOS’u geliştirdi. Bu sistem de yakın vakitte modellerde kendisini gösterecek.

Son haberlerde de Bir takım EMUI 11 bulunan modellerin HarmonyOS kullanabileceği aktarıldı. ama şu vakit amaciyla modellerin ne olduğu bilinmiyor. mevzu hakkinda izahı tek Huawei yetkilisi, AndroidAuthority adli siteye yaptı. Kullanıcıların Android kullanımından HarmonyOS kullanımına geçebileceği söylendi.

emui 11 harmonysos

Ancak kullanıcıların HarmonyOS’tan Android’e dönüş yapabilme imkanının olup olmadığı Daha bilinmiyor. bu yüzden geçiş uygulamak istek eden kullanıcıların kati tek karar vermesi gerekiyor.

Tanıtımında Bir hayli öne çıkan yanı olduğu anlatilan sistemin kullanıcılar tarafından ne civarindan beğenileceği heyecan konusu.

emuiemui 11 harmonyosHuaweihuawei EMUIhuawei emui 11huawei emui 11 harmonyos

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir