Beklenen Google Assistant özelliği yakında çıkıyor

  • 1 year ago
  • 0

Google tarafından uzunca tek vakit evvel duyurulan Android amaciyla Google Assistant özelliği ile alakalı tertemiz gelişmeler yaşanmaya ayni ritimde devam ediyor. nihayet olarak anlaşıldığı kadarı ile Google, dahada evvel geleceğini söylediği tertemiz özelliği yakın tek vakit içinde Android kullanıcılarına ulaştırmaya başlamış olacak.

Yeni Android Google Assistant özelliği kullanıma başlanmaya hazırlanıyor

Öncelikle anımsatmak gerekirse Google, 2019 seneninde Android amaciyla Google Assistant sürüş modunu duyurmuştu. İlk duyurulduğunda da yakın tek vakit içinde Android işletim sistemli destekli modellerde kullanılmaya başlanması bekleniyordu. ama geçen uzunca süre sonrasında hali hazırda dahada Google Assistant sürüş modu Android amaciyla kullanıma başlanmadı.

Google Assistant özelliği

Kısa tek vakit evvel ise yapılan çalışmalarda Android kapsamına Google Assistant sürüş modunun dahil edildiği detayına ulaşıldı. ama hali hazırda dahada Google tarafından resmi olarak etkin edilmiş tek kalite olarak gündeme gelmiş değil.

Anlaşıldığı kadarı ile Google, yeni Google Assistant özelliği amaciyla Android işletim sistemi tarafında bütün çalışmaları yapmışa benziyor. Her ne civarindan resmi olarak çıkış tarihi açıklanmasa da kısa tek vakit içinde sürüş modunun etkin olacağını dile getirmek mümkün benzeri görünüyor.

googlegoogle assistantgoogle assistant özelliğiyeni google assistant özelliği

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir