• Anasayfa
  • >
  • Oyun
  • >
  • Call of Duty: Modern Warfare’in disk katili boyutu!

Call of Duty: Modern Warfare’in disk katili boyutu!

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Gittikçe popüler vaziyete gelen Call of Duty: modern Warfare indirme boyutu ile tek kabusa döndü. Kotalı web kullananların indirmesinin derhal hemen mümkün olmadığı oyunun boyutu hemide PC hemide PS4’te devasa tek boyuta ulaştı. devamlı olarak güncellenen oyun her güncellemede tertemiz özellikler kazanıyor ve bu hemide indirme boyutuna ayni vakitte da diskteki boyutuna hatri sayilir büyüklükte etki ediyor.

Modern Warfare boyutu ile ağlatıyor

Geçen sene karşımıza çıkan oyunun PlayStation dört ve PC platformlarındaki boyutları arasında hatri sayilir büyüklükte tek ayrım var. Bunun nedeni ise içeriklerdeki Bir takım farklar. Oyunun PC sürümünün indirme boyutu güncel olarak 209GB‘a, PS4 indirme boyutu ise 172GB‘a ulaştı. Bu boyutlar ülkemizde Daha kotalı internet kullanan hatri sayilir büyüklükte tek kesmin olduğunu düşündüğümüzde çok fazla.

call of duty warzone

Oyunun boyutunun hakkını verip vermediği tartışılır ama vasati indirme hızının 20Mbps olduğu ülkemizde oyunu indirmek günler alabilir. Video oyunlarının yükselen boyutları ile disk ihtiyacı da doğuyor. Örneğin 10GB olarak indirdiğimiz oyun Giderek 20-30GB boyuta ulaşabiliyor. Bu da artık tek standart vaziyete gelen SSD’lerin fiyatından dolayı Bir hayli cezbedici olmuyor.

call of duty: modern warfare Bu boyut artışının nedenlerinden biri de oyuna dördüncü sezonun gelmiş olması. Bu haftanın başında gelen sezon ile oyunun boyutunda hatri sayilir büyüklükte artış oldu. tekrar de sevindirici tek durum var; oyunu tertemiz kuran oyuncular evvelki sezonların dosyalarını bilgisayarlarında bulundurmamış oluyor. eğer Daha önceki tek oyuncu iseniz oyunun Daha önceki dosyalarını da sakladığınız amaciyla dahada hatri sayilir büyüklükte tek yer kaplanmış oluyor.

activisioncall of duty modern warfarecoddosya boyutufps oyunuindirme boyutumodern warfareoyun indirmeplaystation 4savaş oyunlarıuplay

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir