Dark’ın ilk iki sezonunu hatırlatan fragman!

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Netflix’in nihayet senelerde en çok izlenen ve beğenilen içeriklerinden biri var olan Dark’ın 3. sezon tarihi geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. 27 Haziran’da yayımlanacak üçüncü sezon döneminden evvel ise çoğu seyirci evvel iki sezondan Bir takım detayları unuttuğunu söylüyordu. Netflix de bu mevzu üstüne tertemiz Dark fragmanı yayımladı.

Final sezonu öncesi tertemiz tek fragman dahada yayımlandı

Netflix’in bilim kurgu türündeki Alman yapımı dizisi Dark, 2017 seneninde izleyicilerle buluştu. Ülkemizde de çok beğenilen yapım, Bir hayli ülkede en popüler içerikler arasında yer aldı. İlk iki sezonu yayımlanan dizinin, tek müddettir üçüncü sezonu bekleniyordu.

Karakter sayısının çokluğu ve hikayenin karmaşıklığı diziyi dahada cazip kılsa da izleyicilerin Bir takım detayları da unutmasına neden oluyor. yasamsal medyada da bu konuyla ilişkili Bir hayli paylaşım görmek mümkün. Bu hususu Netflix de atlamadı ve tertemiz Dark fragmanı paylaştı. Bu video, evvel iki sezonu belli tek süre anımsadır nitelikte oldu.

Dizinin evvel iki sezonda yarattığı karmaşanın ve merakların 27 Haziran’da yayımlanacak var olan final sezonuyla nihayet bulması bekleniyor. Final sezonu öncesi dizinin Bir takım hayranları evvel iki sezonu anımsamak amaciyla tekrar izlemek istese de eğer vaktiniz kısıtlıysa bu fragman sizin amaciyla faydalı olabilir.

Diğer yandan, dizinin dahada evvel tek Reddit kullanıcı tarafından paylaşılan karakter ağacını buradan görebilirsiniz. Bu paylaşım karakterleri karıştırmanızın önüne geçebilir.

darkDark final sezonuDark fragmanınetflix

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir