DxOMark testleri neden gecikiyor? İşte açıklama

  • 1 year ago
  • 0

DxOMark telefon sıralaması birçok kullanıcı amaciyla nihayet derece mühim tek kriter. çünkü bu platformda yapılan kamera ve ses testleri hemide insanların marka tercihlerini belirliyor ayni vakitte da markaların gelirlerini direk etkiliyor.

DxOMark’a şöyle tek göz attığımızda en nihayet test edilen akıllı telefonun Xiaomi Mi 10 Ultra olduğunu görüyoruz. Bu testin 11 Ağustos 2020 tarihinde yapıldığı biliniyor. Testler neden bu civarindan gecikiyor? Beklenen İzah geldi.

DxoMark telefon sıralaması neden geç güncelleniyor?

Mi 10 Ultra’nın bu ekip tarafından sınandığını ve art kameralar eşliğinde çekilen fotoğraflar ile alakalı rakiplerini geçtiğini söylemiştik. Eylül ayını bitirmek üzereyiz ama incelenmeyi bekleyen akıllı telefon modellerinin sayısı gittikçe artıyor.

Test edilmesi koşul olan modeller arasında Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy Z Fold 2, Galaxy S20 FE, ASUS Zenfone 7, Zenfone 7 Pro ve Sony Xperia 5 II benzeri amiral gemisi telefonlar yer alıyor. DxOMark, kendisine ait var olan Twitter hesabından bu konuya ait tek İzah yaptı.

DxOMark telefon sıralaması

Yapılan izahta test kriterlerinde Bir takım heyecan veren değişikliklerin yapıldığı ve bundan dolayı ani çok incelemenin ertelendiği söylendi. DxOMark, kullanıcıların tertemiz test neticeleri ile alakalı meraklı olduğunu bildiğini ve bu sonuçların ekim ayının nihayet günlerinde yayımlanacağını açıkladı.

Buradan hareketle şu anki telefon sıralamasının tertemiz modellerin gelmesiyle altüst olacağını söyleyebiliriz. Sizce tertemiz sıralamada Mi 10 Ultra modelini tahtından edebilecek tek telefon olacak mı? Yorumlarınızı ve tahminlerinizi bekliyoruz.

akıllı telefon testiAkıllı telefon testleridxomarkDxOMark testiDxOMark testleritelefon testleri

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir