e-Nabız güncelleme aldı: İşte kazandığı yeni özellikler

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Yeni e-Nabız güncelleme adımıyla Bir hayli kalite kazandı bunların yanında uygulama salgın esnasında en çok kullanılan uygulamalar arasına girdi. sağlık Bakanlığı’nın dijitalleşmedeki en mühim adımları arasında bulunan ve dünyanın en hatri sayilir büyüklükte dijital sağlık kaydı platformu olma özelliği taşıyan e-Nabız’da kullanıcı sayısı 20 milyonu geçti.

e-Nabız güncelleme aldı, kazandığı özellikler

e-Nabız sayesinde vatandaşlar, reçete, muayene, rapor, analiz benzeri sağlık kayıtlarına 7 vakit 24 saat süresince ulaşabiliyor. sağlık hizmetlerinde kağıt ve basılı materyal kullanımını da mühim ölçüde azaltan e-Nabız uygulaması, başka sistemlerle entegre edildi. Corona virüsü sürecinde vatandaşların Hayat Haneye Sığar uygulamasıyla birlikte en çok kullandığı uygulamalar arasında yer aldı.

e-Nabız uygulaması yakın tek vakit evvel tek güncelleme aldı bu güncelleme ile birlikte uygulama e-Devlet ve Mobil İmza giriş ekranlarına kavuştu.

Bunun yanında mesele yaşanan Aile Hekimi farklığı özelliği uygulamaya güncelleme ile eklenen özellikler arasında yer alıyor. En yakın nöbetçi eczane bilgisinin eklendiği uygulama amaciyla öneri etme özelliği, Buluşma ekranlarında farklıklar ve hatali performans iyileştirmeleri yapıldı.

Uygulama şu anda App Store tarafında Tıp kategorisinde birinci sırada listeleniyor ve 53 bin oy ile 4,6 puana sahip. Google Play tarafında ise uygulamanın 27 bin kişinin oylamasıyla birlikte toplamda 4,1 puanı bulunuyor. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu uygulamayı siz de kullanıyor musunuz? Yorumlarda bizlere yazmayı unutmayın.

e-Nabız tertemiz guncelleme-02

E-Nabıze-Nabız uygulamasıe-Nabız tertemiz güncellemee-Nabız tertemiz güncelleme ile gelen yeniliklerhayat Haneye sığarhayat Haneye sığar uygulaması

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir