EA Access, Steam ile güçlenecek

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Kullanıcılarına dahada iyi hizmet verebilmek amaciyla tertemiz adımlar atan Electronic Arts, oyunlarını değişik platformlarda yayınlayacak. Şirket, EA Access sistemini Steam mağazasına entegre ettiğini açıkladı.

EA Access, Steam ortaklığı ile gündemde

Electronic Arts, geçtiğimiz sene Star Wars Jedi: Fallen Order ile birlikte Valve ortaklığına evvel adımını atmıştı. takriben tek senedir EA Access sistemini Valve ile birleştirmek amaciyla çalışma yürüten şirket, nihayet isteğini gerçekleştirdi.

EA Access, Steam ile güçlenecek

İlk olarak 25 oyunun yayınlanacağını belirten yetkililer, ortaklığın ilerlemesi amaciyla çalışmalara ayni ritimde devam edeceklerinin altını çizdi. Dragon Age, Burnout Paradise, Need for Speed, The Crysis, Mirror’s Edge ve Medal of Honor gibi oyunlar şu vakit Steam’de yer alıyor.

Red Alert paketlerini bulunan Command & Conquer Remastered Collection oyunu da Steam’de yayınlandı. Bir takım analistler bu adımın efsanevi oyunlar arasında sayılabilecek Command & Conquer amaciyla tertemiz tek tur olacağını düşünüyor.

Yetkililer, “Sevdiğiniz oyunları istediğiniz yerde basit tek şekilde oynayabilmeniz amaciyla bu ortaklığı seçenek ettik. Ayrı olarak tertemiz EA Access azalik sistemi ile kullanıcılarımıza dahada iyi hizmet verebileceğiz.” ifadelerini kullandı.

Oyunlar tek müddetliğine yüzde 50 ila yüzde 66 arasında indirim ile sunulacak.

ea accessEA access SteamEA Access Steam ortaklığı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir