Efsane telefon Lenovo Legion Pro elimizde!

  • 11 Months ago
  • 0

Dünyanın en kuvvetli oyuncu telefonlarından tek tanesi var olan Lenovo Legion Pro kutu açılış videosu ile birlikte karşınıdayız. Bu videoda kutusundan çıkarttığımız ve oyunculara hususi değişik kabiliyetleri var olan Lenovo Legion Pro nitelikleri neler yakından bakarken sizler amaciyla evvel deneyimlerimizi aktarıyoruz.

Lenovo Legion Pro kutu açılış videosu ile karşınızdayız

ShiftDelete.Net olarak farklı video klipler ile karşınızdayız. Bu videomuzda, yeryüzünde Bir hayli oyuncu tarafından heyecanla beklenen tek telefon Lenovo Legion Pro’yu kutusundan çıkartıyoruz.

Lenovo Legion Pro nitelikleri neler sunuyor?

Dünyanın en kuvvetli oyuncu telefonları arasında bulunan model, gerektiği gibi hususi tek ekran ile karşımıza çıkıyor. Telefonun ekranı 6.65 inç büyüklüğünde. Bu ekran 1080×2340 çözünürlüğe sahip AMOLED ekran ve ön kamera Pop-Up kamera şeklinde konumlandırılmış. Telefonun ekranı bu büyüklük ve çözünürlükle birlikte 388 ppi değerine ulaşabiliyor. Bu ekran, oyuncuların da istediği benzeri 144 Hz yenileme hızına sahip. Telefonun işlemcisi, şu anda tek Android telefondaki en hızlı işlemci var olan Snapdragon 865+ var. Bu işlemciye RAM tarafında 128 GB depolama alanında 8, 256 GB depolama alanında 12 ve 512 GB depolama alanında 16 GB RAM eşlik ediyor. Telefon depolama birimi tarafında ise UFS 3.1’e sahip. Bu telefon, ısınmaya karşı bakır tüpler ile tasarim edilmiş ve oyunculara uzunca oyun seanslarında dahi ısınmayan tek telefon vaat ediliyor.

Telefon arkada iki ve önde tek olmak üzere toplaminda üç kamerası var. Akıllı telefonun anne kamerası 64 megapilsel çözünürlüğünde ve f/1.9 diyafram değerine sahip. Geriye var olan kamera geniş açılı kamera ise 8 megapiksel çözünürlüğünde. Ön kamera tarafında ise 20 megapiksel çözünürlüğünde tek kamera görüyoruz. Telefonun en mühim nitelikleri arasında çift bataryaya sahip olması bulunuyor. art kameralar, 4K 30 FPS çözünürlüğünde video çekebiliyor. Bu her iki batarya da toplamda 5.000 mAh büyüklüğünde tek seviyeye ulaşırken 90 Watt gücünden tek adaptör ile telefonun bataryası toplamda 30 dakika içinde şarj oluyor.

Lenovo Legion Pro ile alakalı fikirlerimizi söylediğimiz videoyu izledikten ardindan yorumlarınızı ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler.

Lenovo Legion ProLenovo Legion Pro özellikleriLenovo Legion Pro game performanceLenovo Legion Pro kutu açılışıLenovo Legion Pro kutusuLenovo Legion Pro kutusundan gelen sesLenovo Legion Pro performansLenovo Legion Pro pubgLenovo Legion Pro sdnLenovo Legion Pro şarj

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir