Ekran kartını en çok zorlayan 15 oyun

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Ekran kartını en çok zorlayan 15 oyun yazımızla sizlerleyiz. Yüksek grafikli oyunlar Bir hayli oyuncu tarafından oynanamıyor ama alaka görmeye ayni ritimde devam ediyor. Bu listede de donanımı en çok zorlayan oyunları derledik.

Bilindiği üzere çok kalitede grafik amaciyla iyi donanım gerekiyor. İşlemci, ekran kartı, RAM, disk vb. Bir hayli öğe faktör bulunuyorken, oyunların geliştirilme mertebesi da önem taşıyor.

Ekran kartını en çok zorlayan 15 oyun listesi olasılık edildiği gibi

Genellikle en tertemiz oyunlar, maksimum sistem gereksinimlerine gereksinim duyuyor. kimi de hususi oyunlar çok grafikleriyle dikkat çekebiliyor. Hem de Bir takım oyunlar, tek bilgisayarın performanslı olup olmadığını belirtmek amaciyla kıyas alınıyor.

Bazı oyunlar geliştirilme esnasında yüksek grafikle geliştiriliyor. Bir takım oyunların da optimizasyon bölümü oldukça başarılı oluyor. Optimizasyonda başarılı olmayan oyunlar da ekran kartlarının korkulu rüyası olmaya ayni ritimde devam ediyor.

Şimdi çok grafikli oyunları incelediğimiz listeye başlayalım. Liste yer almayıp da grafikleriyle adından laf ettiren oyunlar da bulunuyor. ama en çok zorlayan 15 oyunun bunlar olduğunu belirtmekte yarar var.

15. Star Wars Battlefront II

Ekran kartını en çok zorlayan 10 oyun

Yüksek grafikli oyunlar listemize hayat genelinde hayran kitlesi bulunan Star Wars serisine ait var olan oyunla başlıyoruz. Oyun, oyuncularla evvel buluştuğunda sahip olduğu gereksinimlerle dikkat çekmişti. Oyun içinde bulunan aksiyonun oyunculara hissettirilmesi amaçlamıştı. 2017’de oyuncularla buluşan oyun, evvel günlerde adından oldukça laf ettirmişti.

Oyunun önerilen sistem gereksinimlerine bakıldığında Intel i7 6700 veyahut AMD FX 8350  işlemci, NVIDIA GTX  1060 veyahut AMD Radeon RX 480 ekran kartı ve 16 GB RAM olduğu görülüyor. Oldukça çok var olan bu donanım ihtiyacıyla birlikte 60 GB depolama alanına gereksinim duyuluyor.

14. Forza Horizon

Ekran kartını en çok zorlayan 10 oyun

Yarış oyunları arasında akıllarda en çok var olan oyunlardan biri de Kuşkusuz Forza Horizon 4. Oyunun sahip olduğu grafiklerin gerçekliği oyuna var olan alakalı de artırmıştı. Oyuncular, yarış arabalarını kaliteli grafikler ve çok akıcılık içinde sürüyor. tabiki ki bu keyifli anlar amaciyla oyun çok performans veren tek donanıma gereksinim duyuyor. Ayrı olarak oyun uzunca süre en çok oynanan oyunlar arasında da bulunmuştu.

Oyunun önerilen sistem gereksinimleri Intel i7-3820 işlemci, NVIDIA GTX 970 veyahut NVIDIA GTX 1060 veyahut AMD R9 290x veyahut AMD RX 470 ekran kartı olacak duyurulmuştu. RAM bölümünde da 12 GB değerinin bulunduğu gereksinimlerinde 75 GB depolama alanı da yer alıyor.

ekran kartı zorlayan oyunlarekran kartını en çok zorlayan 10 oyunoyunyüksek grafikli oyunlaryoğun grafik oyunlar

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir