Elon Musk Twitter kullanmaya ara verdi! Şaşırtan karar

  • admin
  • 2 Years ago
  • 0

Son dönemin tartışmasız en çok konuşulan insanlarından var olan Elon Musk, geçmişte yaptığı benzeri tek sefer dahada Twitter kullanmaya ara verdiğini açıkladı. sade tek izahta bulunan Musk, neden Twitter’ı bıraktığını ve ne vakit döneceğini açıklamadı.

Elon Musk Twitter kullanmaya ara verdi!

21. asrın en enteresan insanlarından, SpaceX ve Tesla şirketlerinin sahibi Elon Musk’ın her hareketi olay oluyor. Gerçekleştirdiği başarıların yanında attığı tweet’lerle de eleştirilere maruz var olan aykırı teknoloji dehası, tertemiz kararını 35.4 milyon takipçili Twitter hesabından yayınlandı.

Birkaç sene evvel de aynı hareketi yapan Elon Musk Twitter kullanmaya ara verdi. Şu vakit amaciyla kendisinin Twitter’a ne vakit döneceği belli değil.

Elon Musk Twitter kullanmaya ara verdi

Musk’ın bu hamlesinin ardındaki nedenler arasında koronavirüs salgının oluşturduğu işsizlik ve ABD’deki George Floyd olayları hasebiyle gündemden uzaklaşmayı seçmiş olabileceği konuşuluyor. elbet ki tek neden olarak bunlar da yer almıyor, yakın vakit evvel bebek sahibi var olan Musk, bebeğiyle dahada çok vakit geçirmeyi seçmiş de olabilir.

elon muskElon Musk twitterelon musk twitter’ı bıraktıspacexTesla

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir