• Anasayfa
  • >
  • Teknoloji
  • >
  • Excalibur bilgisayarlar şimdi Xbox Game Pass üyeliğiyle geliyor

Excalibur bilgisayarlar şimdi Xbox Game Pass üyeliğiyle geliyor

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Casper Excalibur bilgisayarları; en nihayet güncel Windows 10 işletim sistemi sürümü üzerinde kullanılabilen, 100’den çok oyuna aylık azalik ile sınırsız erişim sağlanan online oyun mağazası var olan Xbox Game Pass’i tek ay süresince kullanma imkanı sunuyor. Her ay tertemiz oyun eklenen oyun kütüphanesi ve hususi indirimler ile birlikte, güncel oyunları hatıranda oynama fırsatı bulacağınız Xbox Game Pass ile oyun deneyimlerinizi zenginleştirebilirsiniz.

En çok performansa ve hıza sahip olmak istek eden oyun tutkunları amaciyla tasarlanan Excalibur ürünleri; Intel 10.Nesil işlemcileri, tertemiz ekran kartı alternatifleri ve RGB klavyeleri ile en nihayet teknolojileri oyuncularla buluşturmaya ayni ritimde devam ediyor. Ekran teknolojileri alanında öne çıkan 144 Hz/240Hz ekran ve yenilenme hızı alternatifleri ile de yenilenen Excalibur ailesi oyunculara maksimum performans, üst düzey gerçeklik algısı ve kesintisiz oyun keyfi vadediyor.

Yeni oyunları hatıranda oynayabilirsiniz

Windows 10’lu Casper Excalibur Bilgisayarlar ile 100’ün üzerinde çok kaliteli pc oyununa sınırsız erişim sağlayabileceğiniz bu işbirliği sayesinde oyun Tecrübenini her vakit güncel tutabilirsiniz. İlk sefer yayımlanacak var olan oyunlardan oluşan geniş tek kütüphaneyi keşfedebileceğiniz Xbox Game Studios’un sunduğu bütün tertemiz oyunları yayımlandıkları vakit oynayabilirsiniz.

Bilgisayar oyuncuları amaciyla tasarlandı

Windows 10’lu Casper Excalibur Bilgisayarlarla Xbox masaüstü uygulaması ile oyun konsoluna gereksinim duymadan yüzlerce oyun arasından popüler oyunlarınızı keşfedebileceğiniz bu uygulama ile oyun tutkunuzu tertemiz tek boyuta taşıyor. Xbox Game Pass ile kütüphaneye göz atabilir, önerileri görüntüleyebilir, türe göre filtreleyip ve tek bir düğmeye tıklayarak tertemiz popüler oyununuzu keşfedebileceksiniz.

Bağlanın ve oynayın

En güncel ve popüler oyunlarınızı oynarken arkadaşlarınızın ne oynadığını takip edebilir ve onlarla hasbihal edebilirsiniz. Oyunlar arası geçiş yaptığında dahi sohbeti ayni ritimde devam ettirmeni sağlayan gelişmiş özellikler sayesinde oyundan ödün vermeden konuşmaları takip edebilirsiniz.

31 Aralık 2020’ye civarindan faydalanabileceğiniz Xbox Game Pass üyeliği, https://www.casper.com.tr/ internet sitesi üzerinden Windows 10 yüklü bütün Casper Excalibur pc yeni sezon modelleri amaciyla geçerlidir. Kampanya ile alakalı ayrıntılı bilgiye https://www.casper.com.tr/xbox-game-pass adresinden ulaşabilirsiniz.
 

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir