Fırsatı yakaladık! Babalar Günü hediyesi önerileri

  • admin
  • 2 Years ago
  • 0

Babalar Günü için artık sayılı günler kaldı. MediaMarkt’ın Babalar Günü kampanyası ise henüz hediyesini almamış kullanıcıların derdine derman olacak nitelikte. Peki, bu kampanyada hangi ürünler dikkat çekiyor? Bir MediaMarkt mağazasına gittik ve Babalar Günü hediyesi olabilecek ürünlere yakından baktık.

Babalar Günü hediyesi önerilerimiz

Babasına hediye almak isteyen ve alırken bütçesini de zorlamaktan kaçınma taraftarı olan tüketiciler için MediaMarkt’ın Babalar Günü kampanyası kapsamında indirime giren ürünlere yakından baktık.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

MediaMarkt Babalar Günü kampanyası detayları

MediaMarkt Babalar Günü kampanyası ile beraber babanıza hediye alacaksınız sizleri güzel haberler bekliyor. 15 Haziran’da başlayan kampanya, 21 Haziran’a kadar devam edecek. Bu süreçte babasına hediye almak isteyenler, MediaMarkt’ın internet mağazasından veya doğrudan MediaMarkt mağazalarına giderek hediyelerini uygun fiyata satın alabiliyor.

Dileyen kullanıcılar MediaMarkt’ın Mağazadan Teslimat hizmetini de kullanabiliyor. Babanıza seçtiğiniz hediyeyi, MediaMarkt’ın internet mağazasından satın alıp kargo ve sıra beklemeden dilediğiniz MediaMarkt mağazasından teslim alabiliyorsunuz. Ayrıca babasına hediye alırken kararsız kalanlar için de güzel haberlerimiz var. Eğer hediye alma konusunda kararsız kalmışsanız, MediMarkt’ın babalar gününe özel olarak hazırladığı hediye rehberine de buraya tıklayarak göz atabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler!

babalar günü hediye rehberibabalar günü hediyesibabalar günü indirimlerimediamarktmediamarkt babalar günümediamarkt babalar günü fırsatlarımediamarkt babalar günü indirimlerimediamarkt babalar günü kampanyasımediamarkt youtubw

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir