Galaxy Buds Live videoda göründü: Maske düştü

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

İlk alana çıktığı günden beri tasarımıyla dikkat çeken Samsung’un tertemiz kulaklığı, isimlendirme noktasında da evvel etapta değişik şekilde karşımıza çıkıyordu. Sonrasında Galaxy Buds Live adlandırmasıyla netleşen kulaklık, ”fasulye” benzeyen görünümüyle eleştirilmişti. geçtiğimiz hafta görüntüleri paylaşılan kulaklığın, kısa da olsa tek videoda alana çıktığı görüldü.

Galaxy Buds Live videoda karşımızda

Galaxy Buds Live modelinin 5 Ağustos’ta tanıtılması bekleniyor ve bu kablosuz kulaklığın ücreti 150 dolar olacak deniyor. Kulaklık hakikat kablosuz kulaklık olmasıyla ve gürültü engelleyici özelliği ile ön plana çıkıyor. Galaxy Buds Plus‘ın adina geçeceği düşünülmeyen bu kulaklığın, Samsung’un kulaklık çeşitlerine eklenmesi bekleniyor.

Galaxy Buds Live-00

Kulaklığın en dikkat çeken yanı ise şüphesiz Samsung’un evvel gürültü engelleyici özelliğine sahip kulaklığı olması bunun yanında Apple’ın AirPods Pro’suna da bu noktada rakip olacağı belirtiliyor. Kulaklığın Twitter’da paylaşılan videosunda etkin gürültü engelleme özelliği de doğrulanmış oluyor.

Kulaklığın tasarımını beğenenlerin yanında beğenmeyenler, konforsuz olduğunu düşünenler de bulunuyor. dahada evvelki sızıntılara göre kulaklık üç değişik renk ile sunulacak. kara ve ak renk seçeneklerinin yanında tek de Rose Gold benzeyen metalik tek renk de sunulacağı alana çıkmıştı.

Galaxy Buds LiveGalaxy Buds Live görüntüsüGalaxy Buds Live nası olacakGalaxy Buds Live renkleriGalaxy Buds Live tasarımı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir