Galaxy Fold Lite fiyatı ve işlemcisi sızdırıldı!

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Katlanabilir telefonlar hayatımıza gireli çok olmadı. ücretleri hasebiyle tek türlü ısınmadığımız cihazlar ile alakalı sevindirici tek havadis analistlerden geldi. ahenk gösteren fiyatlı olması beklenen telefon Galaxy Fold Lite fiyatı ile heyecanlandırdı, kuvvetli işlemci ile istikbal telefon rekabeti kızıştıracak benzeri görünüyor.

Galaxy Fold çıktığında tertemiz tek akıma öncülük eden modellerden olmuş olsa da ücreti hasebiyle Bir hayli seçenek edilmedi. Lite olarak adlandırılmasını beklediğimiz tertemiz model ile bu durum değişebilir.

Galaxy Fold Lite ücreti ile rekabeti kızıştıracak

Temmuz ayında Lite veyahut Special Edition isimlerinden tek tanesini taşıması beklenen telefon ile alakalı söylemler alana atıldı. İddialara göre Samsung cephesinden bu sene iki değişik katlanabilir telefon göreceğiz.Bunlardan biri uygun fiyatlı Fold, ötekisi ise Galaxy Z Flip‘in 5G modeli olacak. Galaxy Fold 2’nin bu sene gelmeme ihtimali konuşuluyor, ertelenme benzeri tek vaziyetle karşı karşıya kalabiliriz.

galaxy fold lite ücreti

Samsung ile alakalı hatri sayilir büyüklükte sızıntılara sahiplik eden SamMobile’a göre Galaxy Fold Lite fiyatı 900 dolar civarında olacak. İki sene evvel piyasaya sürülen anne modele göre takriben 1000 dolar ayrım olması Bir takım şeylerden feragat edecek olmamız mananına geliyor. geçen sene karşımıza çıkan Galaxy Z Flip’in başlangıç ücreti 1380 dolar idi.

Telefonda çok olasılıkla Snapdragon 865 işlemcisini göreceğiz, bu işlemci 5G desteklemesine karşın telefonda 5G desteklenmeyebilir. Galaxy Z Flip’te gördüğümüz ultra ince ekran tasarımını Galaxy Fold Lite’da da göreceğiz benzeri görünüyor.

Uygun fiyatlı katlanabilir telefon üzerinde çalışan tek firma Samsung değil, Huawei de ani çok ay içinde kendisinin telefonunu duyurabilir. Bakalım bu rekabet telefon fiyatlarına nasıl yansıyacak.

4g destekli telefon5G destekli telefonlargalaxy foldGalaxy Fold fiyatıgalaxy fold litegalaxy fold lite fiyatıkatlanabilir telefonsamsungsnapdragon 865uygun fiyatlı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir