Galaxy Note 20 için sızdırılan fiyat dudak uçuklattı

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Samsung’un tek sonraki ay içinde Unpacked etkiliğinde tanıtması beklenilen Note 20 serisi amaciyla sızıntılar ayni ritimde devam ediyor. Yakın vakitte tasarımı ile alakalı detayları alana çıkan telefonun şimdi de fiyatı sızdırıldı. Samsung Galaxy Note 20 fiyatı, cihazı bekleyen tüketicileri üzebilir. tertemiz cihazlar evvelki nesilden dahada pahalı olabilir.

Yeni Galaxy Note serisi çok dahada pahalı olabilir

Yakın vakitte tanıtılacak var olan tertemiz Galaxy Note serisi alana çıkan sızıntı bilgilerle gündemden düşmüyor. Bir takım özellikleri ve fiziksel detayları belli var olan telefonların, ücreti ile alakalı da tek bilgi öne sürüldü. ama bu bilgi tüketicileri mutluluk dolu etmeyecek.

Samsung Galaxy Note 20 fiyatı amaciyla 1.199 dolar, Galaxy Note 20 Ultra amaciyla 1.449 dolar olacağı argüman edildi. Cihazların ABD‘de bu fiyatlarla çıkacağı iddiaları ise Yunanistan kaynaklı Tech Mania sitesi oldu. Ayrı olarak tekrar aynı kaynak tarafından, Avrupa’da Note 20’nin 1.249 euro, Note 20 Ultra’nın 1.449 euro ücret etiketiyle satılacağı öne sürüldü.

Samsung Galaxy Note 20 fiyatı

Fiyatların, tertemiz cihazlarda dahada çok olmasının nedeni olarak 5G gösteriliyor. başka istikametten geçtiğimiz sene Avrupa’da, Galaxy Note 10‘un 949 euro, Galaxy Note 10 Plus‘ın 1.099 euro ücret etiketiyle çıktığını hatırlayalım. Note 20 serisi amaciyla sızdırılan fiyatların da Daha tek kesinlik kazanmadığının altını çizmekte yarar var.

Galaxy Note 20 tanıtım tarihi sızdırıldı! İşte tarih

Galaxy Note 20 tanıtım tarihi sızdırıldı! İşte tarih

Samsung her sene Ağustos’ta, Galaxy Note ailesini tanıtıyor. Ağustos’da düzen edecek Unpacked 2020 etkinliğinin tarihi sızdırılmış olabilir.

Galaxy Note 20 fiyatıGalaxy Note 20 serisisamsungsamsung galaxy note 20

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir