Galaxy Note 20 Plus kamera özellikleri sızdırıldı

  • admin
  • 2 Years ago
  • 0

Ağustos ayında duyurulması beklenen Samsung Galaxy Note 20 Plus, kamera özellikleri ile karşımıza çıktı. tertemiz amiral gemisi modeli, kullanıcılara faik becerili kameralarını sunacak. tertemiz modelin kamerası ile alakalı bilgiler, dahada evvel de akıllı telefon modellerini sızdıran hesaptan geldi.

Merakla beklenen modelin performans testine de girdiği argüman edilmişti. Test sayfasında alana çıkan SM-N986U model numarasının, tertemiz Note ailesi üyesine ait olduğu söyleniyor. tertemiz modelin kamerası civarindan donanımı da alaka uyandırıyor.

Galaxy Note 20 Plus kamera özellikleri

Akıllı telefon modellerinin özelliklerini sızdırmasıyla meşhur var olan IceUniverse, bu sefer de Çin’de en çok kullanılan yasamsal medya platformu, Weibo üzerinden tertemiz Samsung modelinin kamera detaylarını paylaştı. Yapılan paylaşıma göre, modelde üçlü kamera sistemi ve lazer odaklanma sensörü kurulumu bulunacak. Modelde ToF (derinlik algılayıcı) adina lazer odaklanma seçenek edildi. Ayrı olarak lazer odaklanma, HM1 odaklanma sistemine de muavin olacak. Üstelik bu sistemin zoom kabiliyetleri de adından laf ettirecek.

Aktarılan bilgiye göre Samsung Galaxy Note 20 Plus kamera özellikleri incelendiğinde karşımıza evvel olarak 108 Megapiksel, Samsung Bright HM1, 1/1.33″ sensör boyutuna sahip anne kamera bizi karşılıyor. Bu anne kamera, Galaxy S20 Ultra modelinde de bulunuyor. Bunun derhal peşinden 13 Megapiksel, 1/3.4″ sensör boyutuna sahip Samsung Slim 3M5, telefoto kamera bulunuyor. dahada ardindan da 12 piksel ISOCELL, 1/2.55″ sensör boyutlu Samsung Fast 2L3 ultra geniş açılı kamera bulunuyor.

Galaxy Note 20 Plus kamera özellikleri

Telefoto kamera 50x zoom yapabilme yeteneğine sahip. Galaxy S20 Ultra’da 100x zoom yapabilme yeteneği bulunuyordu. Modelin burada Galaxy S serisinin üst üyesinden art kaldığı görülüyor.

Ayrıca başka bilgilere göre de tertemiz model, 5 nm fabrikasyon sürecine sahip Exynos 992 işlemci ile kullanıcılarla buluşacak.

Öte istikametten Galaxy Note 20 Ultra amaciyla de evvel veriler geldi. Note 20 ailesinin, Galaxy S20 ailesi benzeri üç üyeye sahip olduğu belirlendi. Model ile alakalı evvel bilgilere bakıldığında, bilginin Bluetooth sertifikasında alana çıkığı görülüyor. Bu belgede Galaxy Note 20 Ultra nitelikleri amaciyla evvel bilgi olarak Bluetooth 5.0 kendisini gösteriyor. SM-N986U model numaralı cihazın, kamera bölümünde Note 20 Plus’tan dahada faik olabileceği söyleniyor. Note 20 Plus’ta yer almayan 100x Space Zoom özelliği, Note 20 Ultra’da yer alabilir.

galaxy note 20 ultra özellikleri

Yeni modelin kamera nitelikleri ile alakalı siz ne düşünüyorsunuz?

galaxy note 20 plusgalaxy note 20 plus kamerasamsungsamsung galaxy note 20 plus özellikleri

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir