Galaxy S10 serisine One UI 3.0 Beta şoku!

  • 11 Months ago
  • 0

One UI 3.0 Beta programı amaciyla üzücü tek karar alındığı öğrenildi. Galaxy S20 ve Galaxy Note 20 yeni sezon modelleri amaciyla yayımlanan bu program dahada ardindan Galaxy Note 10 serisini seçenek eden kullanıcılara dağıtıldı.

Samsung’da çalışan tek yöneticiye göre Galaxy S10, Galaxy S10 Plus, Galaxy S10e, Galaxy Z Flip, Galaxy Fold iki ve bu ürünlerin 5G sürümleri amaciyla geliştirilen One UI 3.0 amaciyla işler yolunda gitmiyor. çünkü Bir takım ağırbaşlı yanlislar Daha temizlenemedi.

One UI 3.0 Beta programı ertelendi!

Normal şartlarda geliştirilmekte var olan güncellemelerde çeşitli sorunların yaşanması doğaldır ama saptanan sorunların es geçilemeyecek civarindan ağırbaşlı olduğu söylendi. Bir gün evvel Galaxy Z Flip 5G amaciyla One UI 3.0 Beta güncellemesini yayımlayan Samsung’un bu güncellemeyi ani art çektiği bildirildi.

Bazı bahtlı kişiler bu programı kendisinin telefonuna yüklemeyi başardı. Samsung, One UI 3.0 Beta’nın çıkış tarihini ertelediğini ve bu sürümü indirmeyi muvaffak olan kişilerden bu yazılımı şimdilik kullanmamasını istedi.

One UI 3.0 Beta programı

Birçok kişi Galaxy Note 10’un ve Note 10 Plus’ın şarjından yakıntı etti. Onlara göre bu cihazların şarjı çok acele bitiyor. Ayrı olarak Bir takım kullanıcılar uygulamaların tek anda çöktüğünü de söyledi.

Samsung cephesi One UI 3.0 Beta amaciyla tertemiz tek dağıtım tarihi açıklamadı. Stabilizasyon problemleri ortadan kaldırıldığında bu güncellemenin evvel olarak Galaxy Z Flip 5G ile buluşacağı öngörülüyor.

android 11One UI 3.0One UI 3.0 BetaSamsung Galaxy One UISamsung Galaxy One UI 3.0 Betasamsung galaxy s10samsung galaxy s10 plusSamsung Galaxy Z FlipSamsung Galaxy Z Fold 2

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir