Galaxy S21 için uygun fiyatlı OLED ekran bilmecesi

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Samsung’un Galaxy S20 ailesi tek müddettir hayatımızda. cenup Koreli teknoloji devi ise tertemiz kuşak amaciyla kolları sıvamış durumda. Galaxy Note 20 serisinin lansmanı amaciyla ağustos ayına hazırlanan Samsung, başka istikametten Galaxy S21 amaciyla sızıntılarla gündeme gelmeye başladı. nihayet sızıntı ise Galaxy S21 ekranı ile ilgili.

Galaxy S21 ekranı ahenk gösteren fiyatlı OLED olabilir

Samsung Display, çok kaliteli ekranlarını Samsung Electronics, Apple ve OnePlus benzeri Bir hayli teknoloji şirketine tedarik ediyor. Samsung Electronics de OLED ekran panellerini en çok kullanan şirketlerden biri. ama sızıntılar bu Vaziyetin gelecekte değişebileceğine işaret ediyor. İddialara göre Samsung, Galaxy S21 ekranı amaciyla Çinli üretici BOE’den ekran satın alacak.

Bu arada dahada evvel de Huawei ve Apple’ın ilerleyen dönede ekran panelleri amaciyla BOE’nin kapısını çalacağı sızıntılarının çıktığını belirtelim.

ZDNet’in iddiasına göre ise Galaxy S21 modeli dahada ahenk gösteren fiyatlı tek ekran paneliyle karşımıza çıkacak. Burada dikkat edilmesi koşul olan en mühim nokta ise bu panellerin 120 Hz yenileme hızı adina 90 Hz yenileme hızı ile gelmesi.

Bu atilim elbette maliyetleri düşürmek amaciyla yapılacak. Samsung Electronics’in bu kararında derhal peşinden başka telefon üreticileri de bileşen maliyetlerini düşük tutmak ve neticeninde dahada rekabetçi fiyatlarla satmak amaciyla Çinli üreticiden OLED ekran tedarik edebilir.

galaxy s21 ekrangalaxy s21 oled ekranOLED ekransamsungSamsung Displaysamsung electronicssamsung galaxy s21 ekran

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir