Galaxy Tab S7 FE geliyor! İşte ilk bilgiler-haberi

  • 5 Months ago
  • 0

Samsung’un piyasaya sürmeye hazırlandığı tertemiz tableti ile alakalı detaylar alana çıkmaya ayni ritimde devam ediyor. Öncelikle Galaxy Tab S7 Lite isimiyle görünen bu tablet, şimdi ise Galaxy Tab S7 FE isimlendirmesiyle karşımıza geldi.

Güney Koreli üretici nihayet dönemlerde ”Fan Edition” çatısı altında Bir hayli tertemiz ürününü duyurdu. Yakında bunlar arasına şirketin tertemiz tableti de eklenecek.

Galaxy Tab S7 FE nitelikleri belli oldu

Samsung’un tertemiz tableti Galaxy Tab S7 FE, tasarımı ve esas özellikleriyle Google Play Console listesinde alana çıktı. Bu listeye göre şirketin tertemiz tableti 2560 x 1600 piksel çözünürlüğe sahip tek LCD ekran ile gelecek. Yenileme hızı şu anda bilinmiyor.

Tab S7 FE Google Play Console’da listelendi

Samsung’un bu tableti 8 nm fabrikasyon zamani ile üretilen ve 2.2 GHz’e civarindan ulaşabilen sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 750G işlemciden güç alıyor. dört GB RAM’e sahip var olan tabletin, 6 GB’lık tek versiyonun da satışa sunulacağı argüman ediliyor.

Galaxy Tab S7 FE‘nin başka nitelikleri arasında ise stereo hoparlör ile geleceği, 8+5 piksel çift art kameraya sahip olacağı benzeri tek takım veriler yer alıyor. aynı zamanda yukarıdaki sızdırılan resimlerde de bu tabletin tasarımı bütün açıklığıyla gözler önüne seriliyor.

Fiyat noktasında ise Tab S7 FE’nin, var Tab S7’den dahada pahali olmayan olacağı söyleniyor. Bu da tertemiz Samsung tabletinin 700 Euro altında tek yafta ile geleceğini gösteriyor.

Galaxy Tab S7 FEGalaxy Tab S7 FE özelliklerGalaxy Tab S7 FE tasarımsamsung tablet

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir