Hepsiburada’dan iki farklı iPhone kampanyası

  • 1 year ago
  • 0

Hepsiburada yükselen akıllı telefon ücretleri ile birlikte tek amiral gemisi modele sahip olmakta zorluk çeken kullanıcılara tertemiz tekliflerini duyurdu. tertemiz kampanyalar ile çok dahada uygun fiyatlara iPhone almak veyahut iPhone’nun yanında avantajlı fiyatlar ile tek AirPods sahibi olmak mümkün.

Hepsiburada’da ‘’Eski Telefonunu Getir tertemiz iPhone’u Götür’’

Hepsiburada, en ahenk gösteren fiyatla iPhone sahibi olmak istek eden kullanıcılarına ‘’eski telefonunu getir tertemiz iPhone’u götür’’ kampanyası sunuyor. iPhone 11 ve iPhone SE yeni sezon modelleri amaciyla olabilitesi çok var olan kampanyada, avantajlı ücret teklifleri almanız mümkün.

Kampanya kapsamında elini acele tutanlar ise 600 TL’ye civarindan ek tediye alabiliyor. iPhone 11 siparişlerinizde 600 TL, iPhone SE siparişlerinizde ise 300 Lira ek tediye kazanabilirsiniz. Kampanyaya erişmek amaciyla bu linke tıklayabilirsiniz.

Kampanyaya katılabilmek amaciyla yapmanız gerekenlerse basit. Önce 300 veyahut 600 Lira ek tediye alabilmek için Hepsiburada üzerinden iPhone 11 veyahut iPhone SE modellerinden dilediğiniz tek tanesini sipariş etmeniz gerekiyor. Siparişinizden sonraki 15 vakit içerisinde,  Hepsiburada hediye çeki ve nakit ödeme seçeneklerinden tek tanesini seçebiliyorsunuz. para seçeneğini seçtiğiniz takdirde, satmak istediğiniz akıllı telefonunuzun modelini seçmeniz ve verilen önerisi onaylamanız gerekmekte. derhal peşinden Hepsiburada, cihazınızın var vaziyeti ile alakalı kısa bir anket doldurmanızı istiyor. nihayet olarak iletişim bilgilerinizi de girip en avantajlı fiyatlarla iPhone 11 ve iPhone SE sahibi olmanız mümkün oluyor.

Apple AirPods

iPhone XR ve iPhone 11 modellerinde AirPods indirimi

Hepsiburada’nın tek başka iPhone kampanyası ise AirPods tarafında kullanıcılara önemli tek ücret teklifi ile geliyor. iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerinden tek tanesini satın alan kullanıcılar, AirPods’a 599 TL benzeri avantajlı tek fiyatla ulaşabiliyor. Kampanyaya bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Son olarak AirPods kampanyasından istifade eden kullanıcıların, tek evvelki kampanyadan yararlanamayacağını ekleyelim.

airpods kampanyasıeskisini getir kampanyasıhepsiburadahepsiburada airpods kampanyasıhepsiburada eskisini getirhepsiburada indirimlerihepsiburada iphone kampanyasıindirimli iphoneiphone kampanyası

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir