Honor V30 Pro ön kamerası DxOMark puanı belli oldu!

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Ocak ayında art kameralarının DxOMark puanı yayınlanan Honor V30 Pro’nun bu erken de ön kamera testleri sonuçlandı. art kamerada rekabeti kızıştıran cihaz, ön tarafta sınıfta kaldı. Honor V30 Pro ön kamera DxOMark puanı beklentileri karşılamadı.

Honor V30 Pro ön kamera DxOMark puanı belli oldu!

Geçtiğimiz Kasım ayında tanıtılan Honor V30 Pro, hemide donanım ayni vakitte da tasarımıyla iddialı tek model olarak karşımıza çıkmıştı. art kamerası üzerinde yapılan DxOMark testleriyle de Bir hayli amiral gemisi cihazın önüne geçti. ama ön kamerada durum beklendiği benzeri olmadı.

Ön tarafta Galaxy S10 Plus benzeyen ikili kamera kurulumuyla karşımıza çıkan cihaz, art taraftaki performansında DxOMark sıralamasında 6. sırada yer alırken, ön kamera performansı beklentileri karşılamadı.

Honor V30 Pro ön kamera DxOMark puanı belli oldu! - ShiftDelete.Net(1)

Fotoğraf amaciyla 70, video çekimi amaciyla ise 85 puan alabilen cihaz, art kameralarıyla resim çekiminde 133, video çekiminde ise 100 nokta almıştı. Puanlarına ekstradan DxOMark’ın detaylandırdığı rapor kullanıcıları sevindirmeyecek benzeri duruyor.

DxOMark ayrıntılı test raporlarında bokeh efektini, fotoğraflardaki düşük gürültüyü, ak dengesini ve videolardaki etkili stabilizasyonu beğendiğini bildirdi ama elbette art kamerasının yarıştığı başka rakiplerine göre oldukça arkada olduğunu da belirtti. Bununla birlikte asıl mesele olarak da cihazın hatri sayilir büyüklükte tek anne sensör ve otofokus eksikliğinden dolayı ince ayrıntıları, düşük doygunluğu ve kontrastı iyi yakalayamadığını vurguladı.

honor v30 proHonor V30 Pro ön kameraHonor V30 Pro ön kamera DxOMark puanıhonor v30 pro özellikleriHonor V30 Pro fiyatı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir