Honor yeni saatleri Watch GS Pro ve ES’i tanıttı

  • 9 Months ago
  • 0

Honor, Avrupa’nın en önemli teknoloji etkinliklerinden IFA 2020 kapsamında yeni akıllı yaşam ürün ve teknolojilerini tanıttı. “Akıllı yaşamı genişlet” temasıyla düzenlenen basın konferansında markanın en yeni ürünleri Honor Watch GS Pro ve HONOR Watch ES akıllı saatler tanıtıldı.

Honor Watch GS Pro özellikleri ve fiyatı

Honor Watch GS Pro, güçlendirilmiş yapısıyla özellikle doğa sporlarına ilgi duyanlar için uygun bir akıllı saat. 25 günlük bir pil ömrüne sahip olan akıllı saat, şu anda giyilebilir teknolojiler pazarındaki en uzun pil ömrüne sahip modeller arasında. Askeri standartlardaki MIL-STD-810G testlerini geçen Honor Watch GS Pro, zorlu koşullara dayanması için üretildi. Yüksek hassasiyetli, yerleşik çift uydu konumlandırma sistemine sahip olan akıllı saat, rotadan dönüş ve rotadan sapma uyarısı gibi özellikleriyle de kritik işlevleri yerine getirebiliyor. Buna ek olarak Honor Watch GS Pro, dağ tırmanışı, doğa yürüyüşü, kayak, açık ve kapalı alanda koşu ve genel antrenman gibi 100’den fazla antrenman modunu ve antrenman veri kaydını destekliyor. Akıllı saat tüm bu özelliklerin yanında, pek çok p tıbbi takip özellikleriyle de sağlıklı bir yaşam sürdürmenize yardımcı olacak.

Honor Watch GS Pro 249.9 euro fiyatı ile raflardaki yerini alacak.

Honor Watch ES özellikleri ve fiyatı

Honor Watch ES, daha çok sağlık uygulamalarını takip etmek isteyen akıllı saat ve bileklik kullanıcılarına hitap ediyor. 1.64 inç’lik AMOLED ekranı, 95 antrenman modu, yağ yakma ve karın kası antrenmanı gibi 12 adet animasyonlu antrenman kursu ve bir grup sağlık/fitness takibi özellikleriyle Honor Watch ES, aktif yaşam tarzına sahip kullanıcılar için akıllı saat ile akıllı bileklik arasına konumlanan bir ürün.

Honow Watch ES modeli 99.9 euro fiyatı ile kullanıcısı ile buluşacak.

akıllı saathonorhonor akıllı saat fiyatıhonor watch eshonor watch es özelliklerihonor watch es fiyatıhonor watch gs prohonor watch gs pro özelliklerihonor watch gs pro fiyatı

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir