Huawei Enjoy 20 ve 20 Plus için çıkış tarihi kesinleşti!

  • 1 year ago
  • 0

Huawei’nin en tertemiz ahenk gösteren fiyatlı akıllı telefon serisi Enjoy 20 ve 20 Plus  için resmi lansman tarihi duyuruldu. Kısa tek vakit evvel seriye ait görüntüleri sizinle paylaşmıştık, şimdiyse teknik nitelikleri ile birlikte lansman amaciyla tek poster yayınlandı.

Huawei Enjoy 20 ve 20 Plus üç Eylül’de geliyor

Huawei’nin Çin pazarı amaciyla hazırladığı lansman etkinliğine ait yayınlanan poster Enjoy 20 serisinin 3 Eylül, Başka bir deyişle bu perşembe itibarıyla duyurulacağını söylüyor. üç art kamera ile istikbal tertemiz seri fiyatına göre oldukça iddialı görünüyor. Öncelikle Mate 20 Pro modeli ile gördüğümüz kare kamera dizilimi Nova SE modeli ile birlikte sol üst köşeye taşınmıştı. Aynı kamera tasarımını Enjoy serisinde de göreceğiz benzeri görünüyor. Ayrı olarak tertemiz serinin 40W hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh’lık batarya ile geleceği söyleniyor. Seri amaciyla parmak izi tarayıcısının ekranın altına değil kenarına konumlandırıldığını da eklemekte yarar var.

Huawei Enjoy 20

Sızıntılara göre tertemiz serinin MediaTek MT6853 5G yonga seti ile geleceği söyleniyor. Sızan görsellere bakacak olursak kamera tarafında 13+5+2 MP çözünürlüğe sahip üç ayrı lensin yer alacağı görünüyor.

Sızıntılar serinin tertemiz yeni sezon modelleri amaciyla depolamaya bağlı olarak, 1.199 ile 1599 Çin Yuanı arasında farklık göstereceği söyleniyor. Enjoy 20 ve 20 Plus modellerinin ülkemiz pazarına gelip gelmeyeceğine belirsiz ama modellerin ait olduğu segment itibarıyla ülkemiz pazarına ahenk gösteren olduğunu söyleyebiliriz.

enjoy 20Huaweihuawei enjoy 20Huawei Enjoy 20 PlusHuawei Enjoy serisiMediaTek MT6853

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir