Huawei’den EMUI 11 için yeni ”deprem bildirimi”

  • 10 Months ago
  • 0

Huawei tertemiz yeni sezon modelleri üstüne çalışmalarını sürdürürken aynı zamanda mobil arayüzü EMUI 11 tarafında da tertemiz özellikler çikarmaya ayni ritimde devam ediyor. geçen sene Xiaomi’nin arayüzü var olan MIUI tarafında karşımıza çıkan zerzele bildirimleri şimdi de Huawei amaciyla geliyor. Huawei zerzele bildirimi yanında tek de video alarm sistemi geliyor.

Huawei zerzele bildirimi şu anda Yalnızca Çin’de

Deprem dünyanın gerçeği. doğal afetler içinde en çok karşılaşılanlar arasında yerini alan depremler, geçen günlerde İzmir’de kendisini hissettirmiş hatri sayilir büyüklükte kayıplar vermemize neden olmuştu. Bunun derhal peşinden gözler depremde işe yarayacak uygulamalara yönelmişti. Çin merkezli Huawei de şu anlık Yalnızca Çin’de kullanıma açılan tek özelliği duyurdu. Huawei zerzele bildirimleri ile birlikte temelde yakın çevrede yaşanan depremler amaciyla bildirim göndermeye dayanıyor.

Huawei zerzele bildirimi

İlk etapta Çin’deki Siçuan kisminda kullanıma açılan kalite ilerleyen günlerde kullanım alanı açısından genişleyebilir deniyor. Bunun yanı sıra aynı zamanda EMUI 11 ile birlikte video alarm sistemi de gelmiş durumda. Bu kalite kullanıcıların aciliyetli tek vaziyetle karşı karşıya kaldıklarında polisi görüntülü olarak aramasını sağlıyor. Özellik de şu anda Guangdong eyaleti ile sınırlı.

Bahsi geçen bu özelliklerin oldukça faydalı olduğunu dile getirmek mümkün bu yüzden ilerleyen günlerde dahada çok alanda kullanılabilir vaziyete istikbal benzeri duruyor.

akıllı telefonakıllı telefonlarHuaweiHuawei zerzele bildirimihuawei emui 11huawei emui 11 özellikleriHuawei model telefonlar

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir