Huawei’den Redmi Note 9 kamerasını andıran tasarım

  • 1 year ago
  • 0

İşlemci problemleri ile uğraşan Huawei ekibinin Xiaomi Redmi Note 9 modelini andıran kamera tasarımı üzerinde çalıştığı alana çıktı. Bu tasarımın Rusya Federal Sınai Mülkiyet Enstitüsü tarafından onaylandığı açıklandı.

Görüntülere tek göz attığımızda ortalanmış ve dikdörtgen şekline göre tasarim edilmiş var olan tek kamera modülü ile karşılaşıyoruz. tek iddiaya göre üzerinde 6 adet sensör bulunan bu tasarım tertemiz Huawei Nova modellerinde kullanılacak.

Huawei’den Redmi Note 9 esintisi: Kamera tasarımı

Adı Daha belli olmayan bu modelin arkasında dört adet kamera sensörü bulunuyor. başka iki minik sensör ise bu kameralara eşlik ediyor. LED flaşının da bulunduğu bu mimari dahada evvel hiçbir Huawei imzalı akıllı telefonda kullanılmadı.

Seçkin (Premium) tek ortada segment modeli üzerinde vakit harcadığı söylenen Huawei, gömülü tek parmak izi sensörü kullanabilir. çünkü görüntüleri incelediğimizde evvel bakışta bu sensöre rastlayamıyoruz.

Redmi Note 9 kamera tasarımı

Sağ üst köşeye baktığımızda bizi Nova 6 modelinde de gördüğümüz kamera deliği karşılıyor. İnce tek çerceve yapısına ev sahipliği yapan bu telefonun ses düğmesi ile güç düğmesi sağ tarafa konumlandırılmış.

Daha iyi tek tutuş yerine kenarları hafifçe kıvrılan bu konsept mahsul USB-C bağlantı noktasına, hoparlör ızgarasına, birincil mikrofona ve SIM bölmesine sahip. Kendisinin üst tarafında tek adet ikincil mikrofon ve kızılötesi teknolojisi mevcut. Bu mikrofonun gürültü tedbire emeli ile kullanılacağı belirtildi.

Huawei Nova

3.5 mm’lik kulaklık girişinin bulunmadığı bu tasarım hakıkında elde edilen veriler şimdilik bu kadar. Dilerseniz bütün görüntülere galerimizden erişebilirsiniz. Yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyoruz.

HuaweiHuawei NovaHuawei Nova serisiHuawei patentleriRedmi Note 9redmi note 9 kameraRedmi Note 9 kamerasıXiaomi Redmi Note 9Xiaomi Redmi Note 9 kameraXiaomi Redmi Note 9 kamerası

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir