İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Twitch kanalı açtı-haberi

  • 5 Months ago
  • 0

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Twitch kanalı Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali ile birlikte yayın hayatına başlıyor. yasamsal medya platformlarını faal tek şekilde kullanan belediye başkanları arasında bulunan Ekrem İmamoğlu, Twitch üzerinden de gençlerle buluşmaya ayni ritimde devam edecek.

Ekrem İmamoğlu’da Twitch’e katıldı

İGEF 2021’in hatri sayilir büyüklükte açılışı ise saat 19.00’da evvel kez canlı olarak gerçekleşecek ‘’Zor Sor’’ yayını ile başlayacak.

Mümkün var olan her alanda gençlere dokunmayı, görüşlerini ve taleplerini dinlemeyi önceliklendiren İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, artık Twitch’ten de gençlere kulak verecek. 19 Mayıs saat 16.00 itibarıyla başlayacak İGEF 2021’in açılışı ise saat 19.00’da evvel kez canlı olarak gerçekleşecek ‘’Zor Sor’’ yayını ile başlayacak.

ekrem imamoğlu twitch

Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali kapsamında evvel canlı yayını ile gençlere seslenecek Ekrem İmamoğlu’na bu yayın süresince Kaan Sezyum, efe Uygaç, Tuana Yılmaz, Cem İşçiler, Zeynep Özkaya, Soykan Soner, Sena Gül,Mete Baş, Okan Asman, Surhay Bakış, Sercan Yıldırım, Başak Çakmak, Batu Bozkan, Berke Demir, İlyas Yalçıntaş, Feride Hilal Akın, Mete Özbey, Tuna Akşen, Ceren Pektaş, Cansu Öktem, Cemre Sıla Atılğan, İlayda Sürücü, Yeliz Korkmaz ve Nursema Altuntaş eşlik edecek. Yayın süresince bilinen isimlerin güç suallerine yanıtlar verecek Ekrem İmamoğlu, IGEF 2021’in derhal peşinden da Twitch kanalındaki değişik içeriklerle gençlere seslenmeye ayni ritimde devam edecek.

ekrem imamoğlu twitch

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir