İki ekranlı LG Wing modelinin görüntüleri sızdırıldı

  • 1 year ago
  • 0

Katlanabilir telefon furyasına yeni bir soluk getirmek isteyen LG, farklı teknolojiler kullanarak bir cihaz ortaya çıkarmak için hazırlanıyor. T şeklinde bir tasarıma sahip olan LG Wing modelinin görüntüleri sızdırıldı.

LG Wing görüntüleri sızdırıldı

LG, G3 modeliyle birlikte akıllı telefon piyasasında büyük bir çöküş yaşamıştı. Yeniden eski günlerine dönerek akıllı telefon piyasasında söz sahibi olmak isteyen şirket, yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çekiyor.

LG Wing görüntüleri sızdırıldı

Çekilen fotoğraflardan cihaz boyutlarını tahmin etmek biraz zor. Ancak cihazın 161.6 x 75.2 x 8.3 mm boyutlarına sahip Galaxy Note 20 modelinden daha büyük olduğu aşikar. Yeni modelin yaklaşık olarak 6.8 inç ekrana sahip olduğu tahmin ediliyor.

Özel bir arayüz ile karşımıza çıkacağı iddia edilen LG Wing, özel arayüzü aktif olduğunda ikinci ekranı ilk ekrandan bağımsız olarak kullanma imkanı sunuyor. Gücünü Snapdragon 765G işlemciden alacağı iddia edilen modelin 8 GB RAM ile gelmesi bekleniyor.

Şirketin bazı kullanıcılara 4 hafta test imkanı sunacağı belirtilirken her ne kadar fiyat etiketi belli olmasa da yaklaşık olarak 1.600 dolar olması bekleniyor. Cihazın 5 Ekim tarihinde tanıtılacağı biliniyor.

lglg winglg wing çıkış tarihilg wing özellikleriLG Wing görüntüileri sızdırıldıLG Wing görüntülendi

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir