İkinci el Xbox alırken dikkat edilmesi gerekenler

  • admin
  • 2 Years ago
  • 0

Oyun konsollarının fiyatlarının yükselmesi ile birlikte 2. el oyun konsollarına yöneldiğimizi görüyoruz. Biz de bu videomuzda ikinci el Xbox satın alırken dikkat edilmesi gerekenleri anlatıyoruz.

İkinci el Xbox alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Sıfır Xbox One almıyorsak dolandırılmamak amaciyla çok titiz olmalıyız. Şimdi dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri “ikinci el Xbox alırken dikkat edilmesi gerekenler” videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

2. el Xbox alırken dikkat edilmesi gerekenler

2. el Xbox One alırken dikkat etmemiz koşul olan ani çok öğe mevcut. Bunların başında elbet ki de satıcı güvenliği geliyor. İkinci el Xbox satan satıcının emin olmasına itina göstermenizi öneri ediyoruz.

Bunun yanı sıra baktığımızda özellikle Xbox One S alacaksanız modeline çok dikkat etmelisiniz. One S tarafında iki değişik model mevcut. Bunlardan biri normal versiyon, ötekisi ise dijital versiyon. Dijital versiyonun farkı ise CD okuyucuya yer verilmemesi oluyor.

Ayrıca alacağınız Xbox modelinin kaç GB kapasiteli olduğuna da bakmanız gerek. Minimum 1 TB almanızı öneri ediyoruz.

Garanti dokümanı tarafında ise Xbox’ın garantisi Tamamiyle dijital ortamda yürütülüyor. ama garanti ile alakalı detayları cihazı kendisinin hesabınıza tanımlamadan öğrenemiyorsunuz.

Satın alacağınız cihazın tasarımsal detaylarına itina gösterip, kontrolcüsündeki bütün tuşların çalışıp çalışmadığını da test etmelisiniz.

2. el xboxikinci el xboxikinci el xbox alınır mıxbox alırkenxbox one alırkenxbox one alırken dikkat edilmesi gerekenler

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir