iOS 13.6 ile sağlık uygulamasına gelen faydalı özellik

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

iOS 13.6 beta sürümü ile birlikte alana sağlık uygulamasına tertemiz ek edecek tek ayrinti çıktı. Bildiğiniz benzeri yakın vakit içinde iOS 14 tanıtılacak ve Bir hayli kullanıcı amaciyla tertemiz özellikler gelecek. Apple kısa süre önce, iOS 13.6 beta sürümünü yayımladı. Burada tertemiz Bir takım yenilemeler kullanıcının karşısına çıktı. Bu düzenlemelerden birisi de Apple’ın sağlık uygulamasında göründü, gelin detaylara bakalım.

iOS 13.6 beta sürümü ile alana çıkanlar

Bilindiği üzere iOS 13.5.1 sürümü geçtiğimiz hafta kullanıcılara dağıtıldı. ABD’li teknoloji devinin Daha önceki iOS sürümlerine art dönüş yolunu kapatma politikasının da ayni ritimde devam ettiğini size duyurmuştuk. Şimdi ise iOS 13.6 amaciyla beta sürümü yayımlandı.

Burada otomatik güncellemeler amaciyla dahada iyi tek seçenek karşımıza çıkıyor. Bu seçenek ile birlikte, tertemiz sistem güncellemelerini otomatik olarak indirme altyapısını kapatma seçeneği kazanıyor. aynı zamanda Apple’ın sağlık uygulamasına, belirtiler isminde tertemiz tek kalite eklendiği ayrım edildi.

iOS 13.6 beta surumu-01

Corona virüsü sürecinde Bir hayli şirket mevzu ile alakalı çalışma yapmasıyla gündeme geliyor. Apple da o şirketler arasında yer alıyor. İşte bu kapsamda Apple’ın sevilen sağlık uygulamasına eklenen tertemiz bölüm ile birlikte kullanıcıların çeşitli hastalıkların semptomlarını hızlı ve basit tek şekilde eklemelerini sağlıyor.

Bu belirtiler arasında gövde ağrıları, baş dönmesi, mide bulantısı, baş ağrısı, iştahta yaşanan değişiklikler, adale ağrıları, bayılma, öksürme ve başka rahatsızlıklar bulunuyor. Bu tertemiz özelliğin yaşanan rastgele tek sağlık sorununda profesyoneller ile iletişim kurmanın dahada basit olması yerine eklendiği belirtiliyor.

Veri ek etmek istek eden kullanıcılar ”Veri ekle” seçeneğine dokunarak, yaşadıkları sağlık sorunlarını kısaca İzah olarak yazacaklar.

iPhone yıllardır beklenen özelliğe kavuşabilir!

iPhone yıllardır beklenen özelliğe kavuşabilir!

WWDC’ye günler kala iPhone 12 ile alakalı sızıntılar artıyor. tertemiz sızıntıya göre iPhone aramaları amaciyla tertemiz kalite sunulması bekleniyor. 

Apple sağlık uygulamasıapple sağlık uygulaması iOS 13.6iOS 13.6iOS 13.6 beta sürümüiOS 13.6 beta sürümü sağlıkiOS 13.6 sağlık uygulaması

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir