• Anasayfa
  • >
  • iOS
  • >
  • iPad ile iPad Pro arasındaki farklar neler?

iPad ile iPad Pro arasındaki farklar neler?

  • 1 year ago
  • 0

Sihirli Elma YouTube kanalında değişik video klipler ile karşınıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda, iPad alırken karşımıza çıkan iki model arasındaki farklara bakıyoruz. iPad ile iPad Pro arasındaki farklar neler, kim hangisini neden seçmeli sizler amaciyla açıkladık.

iPad ile iPad Pro arasındaki farklar neler?

Sihirli Elma YouTube kanalında Apple ile alakalı değişik videolar üretmeye ayni ritimde devam ediyoruz. iPad satın alırken karşımıza Bir hayli model çıkıyor ve bu modeller arasında kararsız kalıyoruz. En çok kararsız kaldığımız model ise iPad ile iPad Pro oluyor. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri iPad ile iPad Pro arasında hangi farkların olduğunu belirttiğimiz videomuz ile baş başa bırakalım.

Hangi model kime göre?

7. kuşak iPad, 32 GB depolama alanına sahip başlangıç modeli ile 2.699 Lira benzeri tek ücret etiketine sahip. iPad Pro 4. nesile baktığımızda ise 11 ‘ ekran büyüklüğüne sahip, 128 GB depolama alanına sahip başlangıç modelin 6.699 Lira benzeri tek ücret etiketi ile karşımıza çıktığını görüyoruz. 7. kuşak iPad, öğrenciler ve hatri sayilir büyüklükte ekranlı aygıt istek eden her biri amaciyla mükemmel tek tablet olarak karşımıza çıkıyor. Bu aygıt ile Apple ekosistemine katılabiliyor ve Apple Desteği sayesinde Apple tablet Tecrübenini en ahenk gösteren ücrete elde edebiliyorsunuz. iPad Pro tarafına baktığımız vakit ise iki değişik ekran modeli ile birlikte dahada hatri sayilir büyüklükte tek ekran modeli, dahada kuvvetli işlemler amaciyla kuvvetli tek işlemci görüyoruz. Tasarım tarafında dahada üst tek tasarım ile karşılaştırken, Touch ID adina Face ID teknolojisi ile de karşılaşıyoruz. Yalnızca bunlar da değil, her iki cihazın arasındaki teknik farklar kadar, desteklenen aksesuar farklıların da karşımıza çıkıyor. bütün bunları ve kullanıcılara sağlanan deneyimi size bu videomuzda anlattık.

Sihirli Elma YouTube kanalına abone olmayı ve videolarımızdan haberdar olmak amaciyla zil simgesine basmayıunutmayın. İyi seyirler!

7. kuşak iPad7. kuşak iPad özellikleri7. kuşak iPad farkları7. kuşak iPad inceleme7. kuşak iPad karşılaştırma7. kuşak iPad vsipad proiPad Pro ÖzellikleriiPad pro farkıipad pro incelemeiPad pro karşılaştırmaiPad Pro sihirli elmaiPad pro vs

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir