iPhone 12 için kritik tarih ortaya çıktı!

  • admin
  • 2 Years ago
  • 0

Apple’ın Eylül ayında tanıtımını gerçekleştireceği iPhone 12 serisi ile alakalı detaylar alana çıkmaya ayni ritimde devam ediyor. iPhone 12 imalatı en gelişmiş model Başka bir deyişle Pro Max amaciyla belli tek süre gecikecek. ama kademeli tek şekilde ilerlenecek.

Corona virüsü salgını hasebiyle cihazın kullanıcılarla belli tek süre geç buluşması bekleniyor. Bu Apple amaciyla tek evvel olmayacak, aynı durum iPhone X modelinde yaşanmıştı. Ancak, her halükarda bütün modeller Eylül ayında tanıtılacak.

İlk olarak 6.1 inçlik iPhone 12 imalatı başlayacak!

DigiTimes tarafından paylaşılan rapora göre Apple’ın 6.1 inçlik iPhone 12 modellerinin seri imalatı başka modellerden Başka bir deyişle Pro ve Pro Max’ten evvel başlayacak. Temmuz – Ağustos döneminde seri üretime girilmesi bekleniyor.

iphone 12 tanıtım tarihi

Kademeli lansman / çıkış tarihi iddiaları yayınlanan bu tertemiz raporda yerini koruyor. dahada evvel sizlerle paylaştığımız benzeri dört model karşımıza çıkacak. 5.4 inçlik iPhone 12, 6.1 ‘ ve 6.7 inçlik iPhone 12 serisi Samsung tarafından üretilen ekranlara ev sahipliği yapacak. başka model Başka bir deyişle 6.1 inçlik iPhone 12 ise LG ve BOE tarafından üretilen ekranlar ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

Apple A14 Bionic işlemciden güç alan telefonlardan Pro ve Pro Max, iPad Pro 2020’de gördüğümüz LiDAR sensörünü içerisinde barındıracak.

AppleiPhoneiPhone 12iphone 12 üretimi

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir