iPhone 13 maket videosu ortaya çıktı!

  • admin
  • 2 Years ago
  • 0

Teknoloji dünyası iPhone 12’nin duyurulmasına odaklanmışken, iPhone 13 maket videosu yayınlandı. dahada evvelce de konsept tasarımları alana çıkan modelin, maketleri de hazırlandı. Maket videosu incelendiğinde tertemiz modelin çentiksiz tek yapıda olduğu görülüyor.

Akıllı telefon dünyasında istikbal modeller her vakit heyecan konusu olmuştur. En çok heyecan edilenler arasında da iPhone yeni sezon modelleri bulunuyor. Zira dahada evvelce de iPhone 12 maket videosu alana çıkmış ve oldukça alaka çekmişti.

iPhone 13 maket videosu

Önümüzdeki sene duyurulması beklenen model amaciyla maket yapımı kendisini gösterdi. 5.5 ‘ büyüklüğünde tek ekranla gelebileceği söylenen modelin maketinde, USB-C şarj girişi de kendisini gösterdi. dahada evvelce çıkan haberlerde iPhone 12’nin Lightling kullanmaya ayni ritimde devam edeceği belli olmuştu. İddialara göre firma iPhone için, USB-C’ye bu modelle birlikte 2021’de geçebilir.

Mac Otakara adli YouTube kanalı tarafından yayınlanan videoda, tertemiz modelin maketinde çentiksiz tek tasarım kendisini gösterdi. Tasarıma kaynak olarak ise Alibaba gösterildi. Tasarıma bakıldığında ince yapıda tek model bizi karşılıyor. tekrar makette ön kameranın ekrana gömülü olduğu, TrueDepth ve FaceTime işlemlerinin buradan yapılacağı argüman ediliyor.

iphone 13 maket videosu

Maketin asagi kısmında, şarj ve kulaklık girişi olarak kullanılacak var olan UBB-C bağlantı bulunuyor. dahada evvelki modeller benzeri makette de 3.5 milimetre jak girişi bulunmuyor. Bir takım söylentilere göre de tertemiz modelin Tamamiyle kablosuz yapıda olacağı ve şarjı da kablosuz olarak sağlayıcı söyleniyor. ama bunların Yalnızca argüman olduğunu söylemekte yarar var.

Maket videosunda modelin arkası çevrildiğinde, “+” şeklinde tek kamera kurulumu olduğu görülüyor. Toplamda ise 5 adet nokta bulunuyor. Bu nedenle, dört kamera ver tek LiDAR sensörü iddiaları yapıldı.

Aşağıda iPhone 13 maket videosunu izleyebilirsiniz. ama bunun gerçekle alakası olmadığını, Yalnızca tek tasarım ürünü olduğunu belirtmekte yarar var. Ayrı olarak iPhone 13 maketinin, iPhone 12 maketiyle karşılaştırması da yapılıyor.

iPhone 13iphone 13 konspetiphone 13 maketiphone 13 maket videosuiphone 13 maketiiphone 13 video

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir