iPhone’a hangi yenilikler gelecek? (Video)

  • admin
  • 2 Years ago
  • 0

Sihirli Elma YouTube kanalında sizler amaciyla Apple’a hususi içerikler üretmeye ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda iOS 13.5 Beta 4 ile gelen yenilikler neler, iPhone tertemiz özellikler nasıl değişecek suallerini cevapladık.

iPhone’a hangi yenilikler gelecek?

iOS 13.5 Beta 4 yayınlandı ve iPhone’lara hangi tertemiz özellikler istikbal belli oldu. Biz de sizler amaciyla iOS 13.5 Beta 4’ü indirdik ve sizler amaciyla gelen yenilikler neler sıraladık. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. Ayrı olarak dahada çok Apple’a hususi içerik videosu amaciyla Sihirli Elma’ya abone olmayı da unutmayın.

iOS 13.5 ile nelerle karşılacağız?

Yayınlanan iOS 13.5 Beta sürümü ile beraber, kullanıcıların Face ID ile var olan ekran açılmama meselesi bitecek. Corona virüsten dolayı yurttaslar maske takarak hayatlarına ayni ritimde devam ederken, iPhone kullanıcıları maske taktıklarında tek takım meseleler ile karşılaşıyordu. Face ID ile ekran kilidi açılan iPhone’lar, maske takılı tek kişinin yüzünü ayırt edemiyor ve kullanıcıyı onaylamak amaciyla şifre ekranına göndermeden evvel bekletiyordu. Bu beklemeler, insanların aciliyetli tek şekilde telefonlarını açmaları gerektiğinde veyahut çoklukla uzunca süreli maske kullanımında insanları yoruyordu.

iOS 13.5 günncelemesi ile birlikte bu bekleme meselesi çözülecek. Face ID teknolojisini kullanan iPhone’lar, yüzünüzde maske olduğunu tespit ettiğinde sizi dolaysiz olarak kilit ekranına gönderecek. Böylelikle bekleme meselesi oradan kalkacak. istikbal tertemiz güncelleme ile beraber, Google ile geçtiğimiz haftalarda yapılan anlaşma da devreye girecek. Bu kapsamda, telefonunuz sizin desturunuzla kimler ile yakınlaştığınızı Bluetooth teknolojisi sayesinde bilecek.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir