• Anasayfa
  • >
  • İnternet
  • >
  • Jahrein ve Kılıçdaroğlu yayınının tarihi belli oldu-haberi

Jahrein ve Kılıçdaroğlu yayınının tarihi belli oldu-haberi

  • 7 Months ago
  • 0

Twitch yayıncılarının popülerliği günden güne artıyor. Öyle ki artık bu platformların fenomenleri sadece oyun ve sosyal medya değil, siyasi gündeme de etki ediyor. Jahrein adıyla bilinen Ahmet Sonuç, platformdaki 1.5 milyon takipçisiyle, kuşkusuz en çok etki sahibi yayıncılardan biri.

Geçmişteki yayınlarında da siyasi mesajları ve politik duruşu ile lafını esirgemeyen Jahrein, geçtiğimiz günlerde attığı tweetlerle gündeme gelmişti. CHP Genel Başkanı ile Twitter‘dan bir atışmaya giren Twitch yayıncısı, kendini ilginç bir durumun ortasında buldu.

Jahrein ve Kemal Kılıçdaroğlu yayını 22 Mayıs’ta

Jahrein geçtiğimiz günlerde CHP liderinin Twitter’da “Biliyorum siz de uyumuyorsunuz gençler, gelin biraz dertleşelim…” notuyla paylaştığı videoyu eleştirmişti. Ahmet Sonuç’un eleştirisine Twitter hesabından yanıt veren Kılıçdaroğlu ise “Konuşulacak çok şey var. Ben hazırım. Chat de hazır olduğunda haber ver.” ifadelerini kullandı.

jahrein

Ahmet Sonuç‘un “En yakın zamanda buluşalım. Gençlerin soracak çok sorusu var!” şeklinde cevap vermesinin ardından, ikili arasında bir yayın gerçekleşeceği kesinleşti. Ne zaman yapılacağı merakla beklenirken tarihi belli oldu.

Yapılan açıklamaya göre Jahrein ve Kemal Kılıçdaroğlu, yayıncının popüler konsepti “Konuşalım konuşalım, Headshot atalım” programında bir araya gelecek. 22 Mayıs‘ta yapılması planlanan yayında Sonuç, gençlerin sorularını ve eleştirilerini muhalefet liderine yöneltecek. Merakla beklenen program Jahrein‘in Twitch kanalı üzerinden herkese açık olarak yayınlanacak.

jahreintwitch

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir