Johnson Controls, yeni teknoloji ve çözüm duyurdu

  • 1 year ago
  • 0

Akıllı ve sürdürülebilir binaların küresel liderlerinden Johnson Controls, ortada doğu ve Afrika’daki müşterilerine hususi tertemiz tek esnek hizmet paketini tanıttı.

Johnson Controls genel reis Yardımcısı ve ortada doğu ve Afrika genel Müdürü Rolando Furlong, “Temassız uzaktan hizmetler, esnek asagi yapı ve sürdürülebilirlik odağı ile, günümüzün hızla değişen sektör ortamında gelişen ihtiyaçlardır. Gelişmiş, kapsamı geniş hizmetlerimiz, çalışma maliyetlerini optimize ederek ve gönül rahatlığı sağlayarak müşterilerimize kıymet katacaktır” dedi.

Yeni esnek hizmet grubu suni zekadan güç alıyor
Furlong şu verileri verdi; “Daha gelişmiş hizmetler sunarak müşterilerimizin dört kademeli kapsamı geniş tek hizmet çözümü grubu arasından ihtiyaçlarını en iyi karşılayan hizmet kademesini seçmesine imkan tanıyoruz; Optimum, şuurlu (Expert), Gelişmiş (Enhanced) veyahut esas (Essential).

OpenBlue tarafından desteklenen hizmetlerimiz şunlardır:

HVAC, otomasyon ve yangın sistemlerinin ekipman performansını ve çalışma süresini en üst seviyede tutmak amaciyla hakikat zamanlı uzaktan izlenmesi ve yönetilmesi ile alakalı şuurlu kişiler ile günün 24 saati bağlantı imkanı

Aktif ve hakikat zamanlı teşhis için, arzu eder otomatik arzu eder isteğe bağlı ekipman durum raporlarına erişim

Enerji tüketimini dahada da iyileştirmek ve genel sistem performansını savunmak amaciyla öngörü ve veri analitiğin kullanılması sayesinde; proaktif planlama süreçleri, performans indekslemesi ve dahada çok iyileştirme amaciyla yollar haritaları sağlanması.”

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir