Kaybeden ofisi süpürdü! Vestel S8500 Y

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Teknoloji geliştikçe ev araç gereçleri de farklı bir hal almaya devam ediyor. Evlerimizin en önemli eşyalarından biri olan süpürgelerimiz de bu teknolojiye ayak uyduruyor. Bizler de bugün Vestel’in Inverter BLDC teknolojisi ile yüksek performanslı çalışan süpürgesi Vestel Yıldız S8500 Y incelemesi ile karşınızdayız!

Her yeri sildik süpürdük! Vestel S8500 Y şarjlı süpürge incelemesi

Ev işlerimiz teknolojiyle birlikte kolaylaşmaya devam ediyor. Artık çok daha ergonomik bir şekilde yorulmadan temizlik yapabileceğiz. Sizler için oldukça güçlü çalışan ergonomik süpürge Vestel S8500 Y’yi inceledik. Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Vestel S8500 Y özellikleri

Inverter BLDC motor teknolojisi sayesinde oldukça güçlü çalışan süpürge, yüksek ve verimli performans sunmasıyla da dikkat çeken bir model olarak karşımıza çıktı. 60 dakikaya varan şarjlı kullanım süresi ile de kablosuz rahatlıkla temizlik yapabilmenizi sağlıyor.

LED aydınlatmalı ekstra motorlu turbo ana başlığı sayesinde tozları rahatlıkla görmenizi sağlayan süpürge, ekstra süpürge başlıklarıyla da temizliğinizi hem rahat hem de gerçekten iyi yapmanızı sağlıyor. Ayarlanabilir emiş gücü sayesinde farklı yüzeylerde kolaylıkla temizlik yapabilir evinizi, ofisinizi rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Ayrıca multisiklon teknolojisi ile en ince tozları bile hazneye hapseder, süpürgenizin emiş gücü düşmeden uzun süre temizlik yapabilirsiniz.

  • Inverter BLDC motor teknolojisi sayesinde sessiz çalışma, yüksek ve verimli performans
  • Eko modda 60 dakikaya varan şarjlı kullanım süresi
  • Led Aydınlatmalı Motorlu Turbo Ana Başlık
  • Kablosuz kullanım
  • Ayarlanabilir emiş gücü
vestelVestel S8500Vestel S8500 YVestel S8500 Y şarjlı süpürgeVestel Yıldız S8500 YVestel Yıldız S8500 Y şarjlı süpürge

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir