• Anasayfa
  • >
  • Oyun
  • >
  • Kendinizi kaptıracağınız, en iyi simülasyon oyunları!

Kendinizi kaptıracağınız, en iyi simülasyon oyunları!

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Günümüz oyun dünyası, teknolojik açıdan yaşanan Bir hayli gelişme ile dahada da ileri gitti. Oyunlardaki grafikler, oynanış hissiyatı ve gerçekçilik nihayet senelerde gözle görülür ölçüde gelişti. Bu gelişmelerin en net görüldüğü oyun türü ise simülasyonlar oluyor. Sizler amaciyla en iyi simülasyon oyunları listesi derledik. Bu oyunların tek bölümü da Steam Yaz İndirimleri kapsamında yer alıyor.

En iyi simülasyon oyunları

Diğer oyun türlerinde de olduğu benzeri simülasyon türünde de öne çıkan ve oyuncular tarafından dahada çok alaka görenler var. Bu listemizde türün öne çıkan oyunlarını derledik. Bu oyunlardan bazıları şu anda Steam Yaz İndirimleri kapsamında ve fiyatlarında ağırbaşlı düşüşler var.

1 – Formula tek 2019

En iyi simülasyon oyunları listemizde F1 2019’u dorukta konumlandırdık. e-Spor olarak da oyuncuların rekabet ettiği F1, grafikleri ve oynanışıyla onay topluyor. Oyunun şu anda Steam Yaz İndirimleri kapsamında 23 liraya satıldığını da hatırlatalım. F1 2019’u Steam’de görmek amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

En iyi simülasyon oyunları

2 – Football Manager 2020

Futbol tutkunlarının dayanilmaz serilerinden var olan Football Manager’ın nihayet oyununu listemizde 2. sırada konumlandırdık. Bu oyundaki futbolcu verilerinin; gerçekle hatri sayilir büyüklükte ölçüde uyuşmasının yanı sıra, oyun motoru da nihayet senelerde ayrım edilir derecede geliştirildi. Football Manager 2020’nin, en iyi simülasyon oyunları listesinin üst sıralarında olmasının kimseyi şaşırtmayacağını düşünüyoruz.

Steam Yaz İndirimleri

FM 2020 de Steam Yaz İndirimleri kapsamında ücreti düşen oyunlardan biri oldu. Şu anda yüzde 50 indirimde var olan ve 109,50 liraya satılan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Football Manager 2020 toy yetenekler listesi

Football Manager 2020 toy yetenekler listesi

FM 2020 oyunu tek Mayısa civarindan fiyatsız oynanabilir şekilde sunuluyor. Bu yazımızda ise netlikle almanız gereken Football Manager 2020 toy yetenekler listesini sizlerle paylaşacağız.

En iyi simülasyon oyunlarıEuro Truck Simulator 2Football Manager 2020Formula tek 2019

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir