Küçük ekranlı iPhone bekleyenlere müjde

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

“EverythingApplePro” isimli bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan videoda 5.4 inç iPhone 12 ile iPhone SE karşılaştırıldı. 3 boyutlu bir yazıcı sayesinde üretilen iPhone 12 kalıbı nasıl gözüküyor?

5.4 inç iPhone 12 iPhone SE modelinden daha küçük olacak

Alınan bilgilere göre Apple bu yıl aynı anda 4 yeni iPhone modelini piyasaya sürecek. Hatırlanacağı üzere ekran boyutu en küçük olan iPhone 12 modelinin 5.4 inç olacağı söylenmişti. Şimdiden iPhone 12 Pro olarak adlandırılan cihazın ekran boyutu 6.1 inç olacak.

iPhone 12 Pro Max olarak anılan model ise 6.7 inç büyüklüğünde olan bir ekran ile birlikte piyasaya sürülecek. Paylaşılan videoda ekran boyutu 4 inç olan iPhone SE’nin bu iPhone modelinden daha büyük olduğu ortaya çıktı.

5.4 inç iPhone 12

iPhone 12 ailesinin en ufak ekranlı modeli OLED mimarisini kullanacak. Gücünü 5 nm fabrikasyon süreci ile üretilen A14 işlemcisinden alacağı söylenen bu akıllı telefon, 128 GB depolama alanına ve 4G desteğine sahip olacak.

5.4 inçlik iPhone modelinin geçen yıl piyasaya sürülen ve 64 GB depolama alanına sahip olan iPhone 11 ile aynı maliyet bandında üretilmesi bekleniyor. Apple henüz bu konu hakkında bir açıklama yapmadı.

iPhone 12 serisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

5.4 inç iPhone5.4 inç iPhone 125.4 inç iPhone ve iPhone SE karşılaştırmasıiPhone 12 ProiPhone 12 Pro Maxiphone 12 serisiküçük ekranlı iphone

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir